Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ватиканська комісія Covid-19 про парадокси пандемії
09:02 Вівторок 0 241
4-01-2022, 09:02

Ватиканська комісія Covid-19 про парадокси пандемії

В той час, коли світова економіка переживає кризу, спричинену пандемією, зростають військові витрати. Це одне із протиріч, якими характеризується пандемія, що розпочалася два роки тому. Про це в інтерв’ю для Vatican News розповів член Ватиканської комісії Covid-19 Алессіо Пекораріо.
Про це пише Vatican News.

За два роки від моменту надходження до ВООЗ перших повідомлень з Китаю про атипову пневмонію, яку пізніше назвали Covid-19, пандемія принесла у світ багато страждання, просочилася в усі сфери життя, змінила звички людей. Аналізуючи зміни, які відбулися у світі за ці два роки, Алессіо Пекораріо, член Ватиканської комісії Covid-19, зазначив в інтерв’ю для Vatican News, що цей період характеризується численними протиріччями. За даними Міжнародного валютного фонду, у 2020 році світовий валовий внутрішній продукт зменшився майже на 5%. А з іншого боку, за інформацією Стокгольмського інституту дослідження проблем миру (англ. Stockholm International Peace Research Institute, SIPRI), у цьому році світові військові витрати становили 1,981 мільярда доларів, що є найвищим показником з часів фінансової та економічної кризи 2008-2009 років

Час для солідарності

Але, незважаючи на ці негативні наслідки, як підкреслив Алессіо Пекораріо, можна спостерігати також поширення солідарності. Наприклад, багато некомерційних організацій допомагали державним закладам охорони здоров’я піклуватися про пацієнтів, які не були заражені ковідом, але не мали доступу до лікування; підприємства харчового сектору пропонували малозабезпеченим особам знижки чи «купівельні ваучери»; багато підприємств з різних галузей економіки спрямували значну частину прибутку за 2019 рік на допомогу своїм працівникам і потребуючим.

Сфери діяльності комісії

Розповідаючи про сфери діяльності Ватиканської комісії Covid-19, її представник зазначив, що одним із своїх пріоритетів вони вважають забезпечення рівного і справедливого доступу до вакцин, намагаючись долати явище, яке називають «націоналізмом вакцин». Інші питання, якими займається ця комісія, – це боротьба з дезінформацією щодо вакцин Covid-19, боротьба проти бідності та проти безробіття.
Інтерв'ю 17:01 Вівторок 0 129 Аби інтернет не став «наркотиком» Ми тривалий час перебуваємо в інтернеті, навіть не підозрюючи, що він може стати наркотиком і зробити нас залежними від віртуального світу. Про те, як ця залежність може зруйнувати наше життя та як правильно користуватися Інтернетом поділився Станіслав з 12-ти крокової програми Анонімних Залежних від Інтернету та Технологій (ITAA). 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.