Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Апостольський Престол підтвердив схвальне ставлення до вакцинації
16:01 П'ятниця 0 366
24-12-2021, 16:01

Апостольський Престол підтвердив схвальне ставлення до вакцинації

У повідомленні Ватиканського прес-центру нагадується зауваження Святішого Отця про те, що гарантування всім доступу до щеплення є питанням справедливості.
Про це пише Vatican News.

У контексті оприлюднення нових документів Ватиканської комісії Covid-19 та Папської Академії «За життя», що стосуються впливу пандемії на дітей, беручи також до уваги той факт, що проминув рік після поширення Зауваг Конгрегації віровчення щодо щеплень від Covid-19, прес-служба Апостольського Престолу поширила комюніке, в якому йдеться про слушність того, щоби «підтвердити схвальне ставлення Апостольського Престолу до щеплень».

«Святіший Отець, – читаємо у повідомленні, – назвав вакцинацію «актом любові», бо її метою є захист людей від Covid-19. Крім того, він нещодавно повторив заклик до міжнародної спільноти ще більше посилити співпрацю, аби всі отримали швидкий доступ до вакцин, що не є питанням вигоди, але справедливості».
Новини з Ватикану 09:01 Неділя 0 59 Кардинал Паролін: важливо, аби припинився вогонь, потім необхідний діалог Про мету візиту до України Секретаря, відповідального за стосунки з державами, що відбудеться вже наступного тижня, а також про готовність Святого Престолу долучитися до евакуації мирних мешканців із зони бойових дій, йшлося в інтерв’ю з Державним Секретарем кардиналом П’єтро Пароліном.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.