Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Ватикані оприлюднили програму богослужінь на різдвяний період
09:01 Понеділок 0 133
29-11-2021, 09:01

У Ватикані оприлюднили програму богослужінь на різдвяний період

Святіший Отець очолить звичні в цей період літургійного року богослужіння. Натомість, вшанування Пресвятої Богородиці в урочистість Непорочного Зачаття матиме приватний характер, щоби запобігти скупченню людей.
Про це пише Vatican News.

Бюро Папських літургійних богослужінь поширило програму богослужінь, які Папа Франциск очолить протягом різдвяного періоду. Водночас, Директор Ватиканського прес-центру поширив повідомлення про те, з метою запобігти скупченню людей і пов’язаній з ним загрозою заражень коронавірусною інфекцією, замість звичного прилюдного акту вшанування Непорочнозачатої Діви Марії на Іспанській площі Риму, Папа Франциск здійснить 8 грудня приватний акт набожності, молячись до Богородиці, аби Вона захистила римлян, місто, в якому вони живуть та всіх хворих, які потребують Її материнського покрову повсюди в світі.

Рідвяні богослужінння розпочнуться нічною Святою Месою Різдва в базиліці Святого Петра, яку Папа Франциск очолить о 19:30 римського часу в п’ятницю, 24 грудня, натомість, в суботу, 25 грудня, опівдні звернеться із різдвяним посланням, уділяючи благословення «Urbi et Orbi».

Напередодні урочистості Пресвятої Богородиці Марії, у п’ятницю, 31 грудня, в базиліці Святого Петра у Ватикані Святіший Отець відслужить о 17:00 вечірню, яка завершиться подячною молитвою «Тебе, Бога, хвалимо» з нагоди завершення календарного року. В сам день свята, 1 січня, що збігається із відзначенням LV Всесвітнього дня миру, о 10:00 він очолить у базиліці Святого Петра Святу Месу.

У четвер, 6 січня, урочистість Богоявлення Господнього, Папа відслужить о 10:00 Святу Месу у ватиканській базиліці, а в неділю, 9 січня, з нагоди свята Господнього Хрещення, звершить о 9:30 Євхаристію в Сикстинській каплиці Апостольського палацу, під час якої уділить Святу Тайну Хрещення немовлятам.
Новини з Ватикану 10:02 П'ятниця 0 110 Папа: судові процеси вимагають як професійності, так і близькості Синодальному вимірові процесів про визнання недійсності подружнього вузла були присвячені роздуми, якими Папа Франциск поділився з працівниками профільного трибуналу Апостольської Столиці.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.