Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Коли екуменізм стає співом з «відкритим серцем»
18:02 Вівторок 0 139
26-10-2021, 18:02

Коли екуменізм стає співом з «відкритим серцем»

Хоровий спів учасників екуменічного паломництва з Німеччини, що прозвучав на початку їхньої аудієнції з Папою, став приводом для роздумів над суттю екуменічного діалогу.
Про це пише Vatican News.

«Liebe Freunde» – цим висловом, що німецькою означає «Дорогі друзі», Папа Франциск звернувся до учасників екуменічної паломницької групи під назвою «З Лютером до Папи», приймаючи їх на аудієнції у понеділок, 25 жовтня 2021 року. Аудієнція з Єпископом Риму є центральною подією спільного паломництва представників Євангеличної та Католицької Церков Німеччини, що відбувається від 23 до 30 жовтня 2021 року під гаслом «Краще всі разом».

На початку аудієнції її учасники привітали Святішого Отця спільною піснею. «Спів об’єднує, – наголосив він, звертаючись до паломників. – У хорі людина не сама: важливо слухати інших. Я хотів би, щоб Церква мала цю готовність слухати. Ми наново вчимося цього в синодальному процесі». Наступник святого Петра заохотив присутніх прислухатися також «до мелодії Бога» у своєму житті; до того, що Господь вклав у їхнє життя. «Відкривайте не лише вуха, відкрийте свої серця, – закликав він. – Кожен, хто співає з відкритим серцем, доторкається до таємниці Бога, можливо, навіть не усвідомлюючи цього. Цією таємницею є любов, любов, яка в Ісусі Христі розкриває своє чудове, повне й неповторне звучання».

На завершення Папа Франциск підкреслив, що, прислухаючись до Божої мелодії у власному житті, багато голосів стануть піснею. «Саме так, – додав він, – відбувається екуменізм у Німеччині та в багатьох інших частинах світу».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.