Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: гарантувати доступ до лікування хворим на СНІД
15:01 Четвер 0 140
2-12-2021, 15:01

Папа: гарантувати доступ до лікування хворим на СНІД

Папа Франциск звернувся із закликом з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, скеровуючи думку до тих, які не мають доступу до необхідного лікування.
Про це пише Vatican News.

«Сьогодні припадає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Це важлива нагода для того, щоби згадати багатьох людей, уражених цим вірусом, багато з яких у деяких регіонах світу не мають доступу до необхідного лікування. Закликаю до оновлених солідарних зусиль з метою гарантувати доступне та ефективне лікування».

Із таким закликом Папа Франциск звернувся наприкінці загальної аудієнції, що відбувалася у Ватикані 1 грудня 2021 року.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається в перший день грудня, починаючи від 1988 року. Минуло сорок років відтоді, як у червні 1981 року Агентство контролю та профілактики хвороб при Департаменті охорони здоров’я США оголосило про рідкісну інфекцію, що уразила кількох чоловіків у Лос-Анджелес. Це були перші офіційні жертви синдрому набутого імунодефіциту. Відтоді 77,5 мільйонів людей у світі заразилися вірусом імунодефіциту людини, а приблизно 35 мільйонів померли від недуг, пов’язаних із цією патологією.
Новини з Ватикану 18:01 Вівторок 0 121 Рапорт про зловживання в Мюнхені. Бенедикт XVI роз’яснює свою заяву Коли він був архієпископом Мюнхена і Фрайзінґа, як зазначається в заяві, він брав участь, всупереч сказаному раніше, в засіданні щодо священика, обвинуваченого в зловживаннях, але тоді не говорилося про його залучення в душпастирство. Папа-емерит, вибачаючись за помилку, старається якнайшвидше прочитати понад 1000-сторінковий рапорт і залишить деталізовану заяву.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.