Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » До Дубна привезли ікону Матері Божої Казимирецької
11:01 П'ятниця 0 196
15-10-2021, 11:01

До Дубна привезли ікону Матері Божої Казимирецької

10 жовтня до костелу Святого Йоана Непомука в Дубні прибула ікона Матері Божої Казимирецької – одна з чудотворних ікон Волинської землі.
Знайомство дубенських прихожан з іконою розпочалося 3 жовтня, коли під час відвідин Дубна про неї розповів настоятель костелу Успіння Пресвятої Діви Марії, о. Вальдемар Шляхта. Під час проповіді він представив неймовірну історію відтвореної нині ікони Матері Божої Казимирецької та села Казимирка (нині Кузьмівка в Сарненському районі Рівненської області).


10 жовтня о. Гжегож Оважани з парафіянами та голова Дубенського товариства польської культури Казимир Бобер із членами організації доставили копію ікони Матері Божої Казимирецької до дубенського костелу. Біля храму образ зустрічали віряни різних конфесій разом із настоятелем дубенського храму Вознесіння Господнього УГКЦ, о. Андрієм Ковалем.


Урочисту літургію цього дня відправляли о. Гжегож Оважани та о. Андрій Коваль. Після богослужіння вірянам подарували іконки Матері Божої Казимирецької як згадку про відвідини чудотворною іконою Дубна та можливість щоденної молитви перед нею.


Ікона Матері Божої Казимирецької перебуватиме в дубенському храмі до 17 жовтня включно. Святі Меси відбуватимуться щодня, крім вівторка, о 10.00.


Яна Климчук

Джерело: Волинський монітор
Новини з України 12:00 Субота 0 215 Молімося за парафію у Брюховичах, що постраждала від пожежі Як вже повідомлялося, 3 грудня у парафії під Львовом сталась пожежа. Отець В'ячеслав Гриневич SAC, який здійснює служіння делегата провінціала отців паллотинів, дякує за молитовну підтримку та просить про подальшу молитву в намірі відновлення знищеної святині. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.