Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископати Євросоюзу: почути волання бідних в контексті пандемії
16:01 Четвер 0 130
14-10-2021, 16:01

Єпископати Євросоюзу: почути волання бідних в контексті пандемії

Комісія Єпископських Конференцій Європейського Союзу пропонує серію заходів для реагування на загострення соціальної кризи, спричинене пандемією, закликаючи Євросоюз до багатовимірного підходу, аби «нікого не залишати позаду».
"Про це повідомляє Vatican News.

«Почути волання бідних в контексті пандемії Covid-19 та її подолання». Заяву під таким заголовком у четвер, 14 жовтня 2021 року, поширила Комісія Єпископських Конференцій Європейського Союзу (COMECE), реагуючи на важку соціальну ситуацію, породжену надзвичайним станом в охороні здоров’я. Документ приготувала Комісія з соціальних питань цього регіонального об’єднання єпископатів.

Покликаючись на те, що згідно з даними Євростату, в 2020 року 10% європейських робітників перебували під загрозою бідності, а приблизно 5,5% населення ЄС зустрілися із важкими матеріальними труднощами, упорядники документа пропонують деякі практики та рекомендації інституціям, спрямовані на боротьбу з бідністю, наголошуючи на зменшенню марґіналізації та на більш інтегральному суспільному включенню.

Окрему увагу зосереджено на діяльності Католицької Церкви в період пандемії, з боку якої не забракло як духовної, так і матеріальної підтримки для бідних, відповідаючи на їхні найнагальніші потреби. В заяві наводяться деякі добрі практики, здійснювані в різних частинах континенту через розмаїті інституції, підтримувані мережами «Карітас» і партнерами на національному, регіональному та місцевому рівнях.

У цьому контексті Комісія з соціальних питань COMECE дає деякі поради для інституцій країн ЄС, що включають посилення асигнувань на матеріальну і продовольчу підтримку в рамках фінансування ЄС, покращення вимірювання рівня бідності, щоб воно відповідало існуючому станові, полегшення доступу до гідних і економних помешкань, запобігання потраплянню в надмірну заборгованість, підтримка гідного працевлаштування, якісної освіти та солідарності.

«Кожні міркування та діяльність у боротьбі з бідністю повинні мати на меті зменшувати маргіналізацію та посилювати цілісне включення, тобто, сприяти участі в економічному, соціальному та політичному житті», – підкреслює голова комісії Антуан Еруар.
Новини зі світу 11:00 Четвер 0 160 Папа хотів, щоб цей лист прочитали всі священики та семінаристи Папа Франциск отримав листа зі свідченням особи, що в дитинстві постраждала від зловживань з боку священика. Зворушений прочитаним, він доручив кардиналові Шонові О’Меллі ознайомити з його змістом священиків і семінаристів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.