Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа привітався з безпритульними і біженцями, запрошеними до Ватикану на фільм
10:25 Середа 0 128
8-09-2021, 10:25

Папа привітався з безпритульними і біженцями, запрошеними до Ватикану на фільм

Серед 100 осіб, які зі зворушенням віталися зі Святішим Отцем, були також біженці, які нещодавно прилетіли з Афганістану.
Про це повідомляє Vatican News.

Ввечері, 6 вересня 2021 року, Фундація «Laudato si'» та режисер Євгеній Афінієвський організували показ документального фільму «Франциск» для безпритульних і біженців. Як повідомив Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні, по завершенні перегляду до фойє залу Павла VI у Ватикані завітав Папа Франциск, щоби привітатися з приблизно сотнею гостей, між якими були також коло двадцяти осіб, яким цими тижнями прибули з Афганістану, до яких він звернувся зі словами близькості та підбадьорення.

В повністю неформальній обстановці кожен учасник зустрічі, кожен сімейний осередок, мали змогу особисто поспілкуватися зі Святішим Отцем, що викликало неабияке здивування серед наймолодших, що не могли повірити, що перед ними головний герой фільму, якого вони щойно бачили на екрані.

Особливо зворушливою була зустріч з прибулими з Афганістану. Між ними були четверо братів і сестер, віком від 14 до 20 років, які прибули завдяки підтримці Спільноти святого Егідія. Ввірені під опіку свого дядька, що мігрував кілька років тому, вони були змушені залишити батьків, які застрягли у таборах в Ірані. Бісміллах, старший з чотирьох, засвідчив для Vatican News про важливість почуватися прийнятими та вислуханими, особливо, коли з боку Папи Франциска, і про те, наскільки його присутність була важливою, аби влити в них нову надію на майбутнє.

Наприкінці зустрічі її учасники в радісній атмосфері провели Святішого Отця до автомобіля, а коли він від’їхав до «Дому святої Марти», організатори роздали їм продуктові набори.


Новини з Ватикану 18:01 Середа 0 104 Незабаром Папа Йоан Павло І буде проголошений блаженним Папа Франциск дав добро на оприлюднення декрету Конгрегації у справах визнання святих про чудесне зцілення, отримане через заступництво Йоана Павла I, Папи, який залишився в серцях людей.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.