Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа в Словаччині: візит до осередку «Віфлеєм»
15:01 Вівторок 0 105
14-09-2021, 15:01

Папа в Словаччині: візит до осередку «Віфлеєм»

Відвідинами спільноти духовних дочок святої Терези з Калькутти та тих, кому вони допомагають, Папа Франциск розпочав черговий етап свого перебування в столиці Словаччини.
Про це повідомляє Vatican News.

Друга половина другого дня Апостольської подорожі Папи Франциска до Словаччини розпочалася приватним візитом до тих, кого він називає нашими помічниками в тому, щоб наблизитися до Господа. Після обіду й короткого відпочинку в Апостольській нунціатурі в Братиславі, Святіший Отець від’їхав до осередку «Віфлеєм», де вже понад двадцять років служить міжнародна спільнота Згромадження Місіонерок Милосердя, заснованого святою Матір’ю Терезою з Калькутти.

Розташований у колишньому садочку, осередок надає допомогу бездомним, злиденним і, особливо, хворим. На першому поверсі можна отримати гарячі страви, переночувати та помитися, на другому поверсі є кімната, призначена для довготривалого перебування важкохворих, і каплиця. Завдяки великодушності жертводавців, черниці надають допомогу, одяг і елементарні засоби для тих, хто живе на вулиці та стукає до їхніх дверей.

На подвір’ї Святішого Отця вітав дитячий і молодіжний хор та оркестр, як також ті, хто отримує допомогу в осередку. Папа Франциск промовив до них кілька слів підбадьорення, подякувавши черницям за їхнє служіння, а присутнім – за теплий прийом. Після цього в супроводі настоятельки він оглянув приміщення осередку та поспілкувався з його гостями. Зустріч завершилася спільною молитвою до Пресвятої Богородиці та благословенням.
Новини зі світу 09:01 Середа 0 113 Папа єзуїтам: свобода і відмінність лякають, будьмо близькими до Божого люду Під час спілкування зі співбратами-єзуїтами, які служать в Словаччині, Папа Франциск вказав на необхідність не боятися свободи, підкреслив небезпеку ідеологій, далеких від конкретного життя людей, та наголосив на душпастирському стилі наближення до Божого люду.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.