Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Кармель запрошує молодь на VI Кармелітські Дні Молоді
11:01 Четвер 0 817
5-08-2021, 11:01

Кармель запрошує молодь на VI Кармелітські Дні Молоді

В днях 12-15 серпня 2021 у Гвоздаві, маленької місцевості на Житомирщині, неподалік Бердичева відбудуться вже шостий раз Кармелітські Дні Молоді.
Якщо тобі 16 років і більше та менше 31, запрошуємо тебе! Дозволь Марії та Йосифу, щоб знайшли тебе! Вони знають смак пошуку. «Ми шукали тебе» - слова Божої Матері скеровані до Ісуса будуть гаслом цих дні, а постать святого Йосифа нашим дороговказом.

Початок в Бердичеві, на території Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію, у четвер 12 серпня. Реєстрація з 15.00. Привітання о 16.00, а повна програма - тут.

Протягом чергових КДМ ми спробуємо увійти під опікою Пресвятої Марії та святого Йосифа в простір таємниці молодого серця. Поставимо собі за мету цих днів:

- збагнути свою неповторність;

- побачити цінність життя;

- усвідомити гідність свого тіла;

- відчути красу задіяних для любові розуму і волі;

- розпізнати свій талант.Чекаємо на Тебе!

Босі кармеліти та сестри Терезіянки

Інформація за номером 067 111 7486 (о. Рафал)

Записи: 098 518 2718 (Мілена)
Оголошення 12:01 Субота 0 101 Домініканці у Харкові запрошують на чергові семінари Домініканської школи віри Домініканці у Харкові сердечно запрошують до участі в Домініканській школі віри молодь, студентів, осіб дорослих та старших, а також духовенство і богопосвячених осіб – всіх, хто зацікавлений в розширенні своїх знань з предмету філософської та теологічної християнської думки і хочуть ще краще зрозуміти свою віру.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.