Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа підтримав спонтанну молитву земляків за хворих на Covid-19
09:01 Понеділок 0 119
2-08-2021, 09:01

Папа підтримав спонтанну молитву земляків за хворих на Covid-19

«Так тримати», – написав Папа Франциск представникам руху «Entretiempo» з Аргентини, які написали йому листа, розповідаючи про спонтанну ініціативу – щоденну молитву Розарію за уражених коронавірусом.
Про це пише Vatican News.

Папа Франциск поблагословив ініціативу земляків, які розпочали спонтанну ініціативу щоденної молитви Розарію за хворих на Covid-19.

Кілька днів тому Родріґес Фернандес Мадеро, що належить до аргентинського руху «Entretiempo», написав до Папи Франциска електронного листа, розповідаючи про ініціативу, яка народилася без жодних попередніх планів: на повідомлення про друзів, які заразилися коронавірусом, прозвучала пропозиція спільно проказувати за них молитву на вервиці, єднаючись за допомогою засобів комунікації. Ряди «ініціаторів» швидко розрослися, а молитва відбувається щоденно. А вже наступного дня надійшов короткий лист від Папи. «Дорогий брате, дякую тобі за повідомлення електронною поштою. І дуже дякую за проказування Розарію. Тобі та всім друзям з Entretiempo надсилаю щирі вітання та моє благословення. Так тримати!».

«Минуло менше, ніж 24 години, й Папа відповів мені», – із захопленням розповів Родріґес Фернандес Мадеро аргентинському інформагентству AICA, додаючи: «Це жест безмірної любові з його боку, що він так швидко відповів нам, що зважаючи на всі свої обов’язки, він турбується і про цю частину Церкви, що в Буенос-Аресі».

Починання зродилося 3 червня, після того, як двоє друзів з руху були госпіталізовані через ускладнення, спричинені зараженням. Відтоді, кожного вечора о 22-й годині члени спільноти сполучалися за допомогою платформи Zoom, щоби разом молитися Розарій. «На початку нас було коло 100, а тепер є такі дні, коли кількість підключень перевершує 250. І не бракує людей, які були далекими від віри», – розповів Родріґес.
Новини з Ватикану 15:01 Субота 0 250 Папа - босим кармелітам: Оновлення вашої місії невіддільне від вірності спогляданню Богопосвячене життя має майбутнє, бо є інтегральною частиною Церкви, а вірність не полягає в боязні змін, але в готовності на зміни, які уможливлюють відповідь Богові тут і тепер. Такими думками Папа Франциск поділився з учасниками Генеральної Капітули Ордену Братів Босих Кармелітів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.