Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Едвард Кава про молитву у нашому житті
12:02 Субота 0 630
31-07-2021, 12:02

Єпископ Едвард Кава про молитву у нашому житті

Про важливість молитви у житті кожного християнина зазначив єпископ-помічник Львівської Архидієцезії Едвард Кава.
«Ми часом настільки змучені, що доводиться змушувати себе до молитви. І це змушування теж вимагає зусиль. Але Бог, який є ініціатором зустрічі з кожним із нас на молитві, і котрий творить цю молитву в нас, і з нами, дає нам відчути парадоксальну річ – як така молитва втомленої людини «працює».

Ми не маємо сили на побожні «теми» з Богом, не завжди навіть можемо згадати імена тих, за кого треба би було помолитися, бо обіцяли, і тоді ми більше слухаємо Бога, прислухаємося до того, що Він хоче нам сказати. Отак просто сидимо собі з Ісусом, нічого не робимо, але приділяємо Йому свій час і отримуємо так багато Його благодаті, що хочеться нею ділитися.

Ми живемо у світі, де все, і ми самі, рухаємося на великій швидкості. Час біжить, ми біжимо, світ обертається і лише хрест стоїть. І саме під хрестом – це єдине місце де можна затриматися і побути в тиші, відпочити від шуму цього світу, подивитися на все з іншої перспективи, зібратися з думками і зробити місце для Бога, для Його Слова, для Його дії у нашому житті».

Джерело: Edward Kawa
Новини з України 17:01 Вівторок 0 129 «Віддзеркалювати Христа» — реколекції духовенства Луцької дієцезії З 6 по 10 вересня духовенство з усієї Луцької дієцезії прибуло до міста Рівне щоб прийняти участь в реколекціях що цього року відбувалися в парафії св. ап. Петра і Павла та Божого Милосердя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.