Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Канікули з Богом Львівської Родини Родин у Брюховичах
11:02 П'ятниця 0 217
30-07-2021, 11:02

Канікули з Богом Львівської Родини Родин у Брюховичах

19-24 липня у Брюховичах під патронатом Архієпископа Мечеслива Мокшицького, а також завдяки допомозі Фонду Допомоги поляком на сході відбулись канікули з Богом Львівської Родини Родин у Брюховичах.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Від свого заснування Родина Родин тісно співпрацюють з РКЦ і мають своїх капеланів, разом з якими прибули на урочисте відзначення ювілеїв. У Львові групами Родини Родин духовно опікуються о. Станіслав Кава OFM Conv. і о. Микола Ліпітак CR, у Мостиськах – о. Владислав Дерунов, у Полупанівці – о. Петро Малий.


Будинок прочанина приймав Родину Родин так як щороку. Було спільна молитва під час Євхаристії, перебування разом, агапа та забави. Про двадцятип’ятилітній доробок Родини Родин розповідала п. Галина Венцак та дякувала Богу і людям доброї волі за допомогу нашим родинам.


Під час відпочинку Львівської Родини Родин їх відвідав архієпископ Мечислав Мокшицький, а також Генеральний консул Польщі у Львові Еліза Дзвонкевич.

Фото: Галина Венцак 

Олександр Кусий

Новини з України 17:01 Вівторок 0 129 «Віддзеркалювати Христа» — реколекції духовенства Луцької дієцезії З 6 по 10 вересня духовенство з усієї Луцької дієцезії прибуло до міста Рівне щоб прийняти участь в реколекціях що цього року відбувалися в парафії св. ап. Петра і Павла та Божого Милосердя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.