Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Новий рік сімей з Домашньої Церкви Руху Світло Життя
18:01 Субота 0 288
9-01-2021, 18:01

Новий рік сімей з Домашньої Церкви Руху Світло Життя

Починати нову справу з Богом – це завжди хороша ідея. А починати новий рік в Божій присутності – це геніальна ідея! За доброю традицією, цей Новий рік сім’ї з Домашньої Церкви Руху Світло Життя зустрічали на реколекціях.
 
Про це повідомляє Луцька дієцезія.


Рівненська парафія святих Петра і Павла гостинно відкрила свої двері, щоб прийняти родини з Луцької, Києво-Житомирської, Кам’янець-Подільської та Львівської дієцезій. Родини подолали довгий шлях, щоб з’єднатися на Оазових Реколекціях Аніматорів Родин (ОРАР) 2 ступеню, що тривали від 30 грудня по 3 січня.


Це був неймовірний час спільної молитви, цікавих та корисних конференцій, і справжнього єднання подружніх пар. Господь промовляв до нас під час щоденного Намету Зустрічі, Євхаристії та Адорації, а найбільше – через людей поруч. Родина Борецьких, Маковських та Ренгвельських ділилися своїм досвідом та свідченням. Отець Земовіт допомагав зрозуміти слово Боже через глибокі та влучні проповіді.


А найголовніше, що ці реколекції були не лише дали теоретичні знання, що допоможуть аніматорським парам на дорозі їх служіння, а й джерелом «води живої» на оздоровлення спраглих душ.


Це був час великої благодаті, який надіємося дасть щедрі плоди в наших родинах, спільнотах та парафіях. Слава Богу за кожну хвилину та кожного з учасників!

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.