Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Новий рік сімей з Домашньої Церкви Руху Світло Життя
18:01 Субота 0 444
9-01-2021, 18:01

Новий рік сімей з Домашньої Церкви Руху Світло Життя

Починати нову справу з Богом – це завжди хороша ідея. А починати новий рік в Божій присутності – це геніальна ідея! За доброю традицією, цей Новий рік сім’ї з Домашньої Церкви Руху Світло Життя зустрічали на реколекціях.
 
Про це повідомляє Луцька дієцезія.


Рівненська парафія святих Петра і Павла гостинно відкрила свої двері, щоб прийняти родини з Луцької, Києво-Житомирської, Кам’янець-Подільської та Львівської дієцезій. Родини подолали довгий шлях, щоб з’єднатися на Оазових Реколекціях Аніматорів Родин (ОРАР) 2 ступеню, що тривали від 30 грудня по 3 січня.


Це був неймовірний час спільної молитви, цікавих та корисних конференцій, і справжнього єднання подружніх пар. Господь промовляв до нас під час щоденного Намету Зустрічі, Євхаристії та Адорації, а найбільше – через людей поруч. Родина Борецьких, Маковських та Ренгвельських ділилися своїм досвідом та свідченням. Отець Земовіт допомагав зрозуміти слово Боже через глибокі та влучні проповіді.


А найголовніше, що ці реколекції були не лише дали теоретичні знання, що допоможуть аніматорським парам на дорозі їх служіння, а й джерелом «води живої» на оздоровлення спраглих душ.


Це був час великої благодаті, який надіємося дасть щедрі плоди в наших родинах, спільнотах та парафіях. Слава Богу за кожну хвилину та кожного з учасників!

Новини з України 10:01 Неділя 0 178 Босі кармеліти: річниця реформи Ордену та реколекції делегатури в Україні 28 листопада кожного року босі кармеліти відзначають річницю заснування першого монастиря, де брати жили згідно з відновленим стилем монашого життя, яким надихнула їх свята Тереза від Ісуса. Інакше кажучи, це річниця реформи босих кармелітів. У монашому житті прийнято звертатися до своїх джерел. Із самого початку існування кожної спільноти богопосвячених осіб Святий Дух записав ніби генетичний код даної чернечої родини.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.