Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Другий день Школи душпастирства молоді
09:01 Субота 0 219
22-05-2021, 09:01

Другий день Школи душпастирства молоді

Другий день в Школі душпастирства молоді видався насиченим та сповненим молитви й спілкування.
Учасники відвідали центр святого Мартина у Фастові, де досвідом свого служіння ділився отець Михайло Романів ОР.


Після обіду отець Міхал Воцял SDB провів конференцію на тему «Характеристика сучасної молоді», після чого робота продовжилась в малих групах.


Єпископ ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький SDB провадив доповідь на тему «Превентивна система святого Йоана Боско», де послуговуючись прикладом святого, закликав всіх, хто відкритий на служіння молоді «краще бути приятелем який любить, ніж вихователем, якого бояться» та навчив рецепту в подальшому служінні: «Страх Божий і прийняття Таїнств - це те, що творить чудеса з молоддю».


По закінченні конференції Владика очолив Святу Месу та, виголошуючи проповідь, зосередив увагу на виховуванні Ісусом Петра та на важливості взаємної любові між Учителем та учнем, оскільки «не вистачить, щоб ви любили молодь, необхідно, щоб вона знала, що її люблять» (св. Йоан Боско).


Після спільної вечері учасники Школи молились в тиші перед Пресвятими Дарами, після чого відбулась спонтанна година прослави, де відчутно діяв Святий Дух.


Далі буде...

Джерело: Комісія у справах душпастирства молоді
Новини з України 17:01 Вівторок 0 129 «Віддзеркалювати Христа» — реколекції духовенства Луцької дієцезії З 6 по 10 вересня духовенство з усієї Луцької дієцезії прибуло до міста Рівне щоб прийняти участь в реколекціях що цього року відбувалися в парафії св. ап. Петра і Павла та Божого Милосердя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.