Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Незабаром Папа Йоан Павло І буде проголошений блаженним
18:01 Середа 0 117
13-10-2021, 18:01

Незабаром Папа Йоан Павло І буде проголошений блаженним

Папа Франциск дав добро на оприлюднення декрету Конгрегації у справах визнання святих про чудесне зцілення, отримане через заступництво Йоана Павла I, Папи, який залишився в серцях людей.
Про це повідомляє Vatican News.

У середу, 13 жовтня 2021 року, Папа Франциск прийняв на аудієнції кардинала Марчелло Семераро, затвердивши для оприлюднення декрет очолюваної ним Конгрегації в справах визнання святих, що визнає чудесне зцілення, отримане за заступництвом Папи Йоана Павла I.

Це зцілення відбулося 23 липня 2011 року в Буенос-Айресі: йдеться про одинадцятирічну дівчинку, що страждала від важкої гострої запальної енцефалопатії, рефрактерного епілептичного статусу злоякісної форми, септичного шоку, та яка перебувала на грані життя і смерті. Її клінічна картина була дуже серйозною і характеризувалася численними щоденними епілептичними нападами та септичним станом через бронхопневмонію. Ініціатива звернутися з молитвою про заступництво до Папи Йоана Павла І належала священикові з парафії, розташованої на території лікарні. Отож, незабаром відбудеться беатифікація Папи Лучані, дату якої визначить Папа Франциск.
Альбіно Лучані народився 17 жовтня 1912 року у Форно-ді-Канале (сьогодні Канале д'Аґордо), у північноіталійській провінції Беллуно, і помер 28 вересня 1978 року у Ватикані. Після свого обрання на Петрів Престол він взяв ім’я Йоан Павло І, але раптово помер через 33 днів. Таким чином його понтифікат був найкоротшим в історії Церкви.
Новини з Ватикану 16:01 Середа 0 144 Бенедикт XVI після смерті товариша: «Сподіваюсь, що скоро приєднаюсь до нього» У зворушливому листі Папа-емерит Бенедикт XVI висловив співчуття з приводу смерті австрійського монаха та історика Церкви о. Герхарда Вінклера. «Звістка про смерть о. Вінклера глибоко мене заторкнула»,- написав Бенедикт XVI в листі до абата Райнхольда Дессла, який опублікувало цистеріанське абатство Вільгерінга.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.