Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа, черниця і мученики-священики: наближаються чергові беатифікації
09:01 Четвер 0 122
14-10-2021, 09:01

Папа, черниця і мученики-священики: наближаються чергові беатифікації

Папа Франциск затвердив для проголошення Декрети Конгрегації визнання святих, що відкривають шлях до прослави як блаженних його попередника у Петровому служінні, колумбійської черниці та священиків, убитих з ненависті до віри в Аргентині. Щодо чотирьох інших кандидатів на прославу підтверджено геройський вимір чеснот.

Про це повідомляє Vatican News.

Перед початком загальної аудієнції, що в середу, 13 жовтня 2021 року відбулася у Ватикані, Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції кардинала Марчелло Семераро, Префекта Конгрегації в справах визнання святих, під час якої затвердив для проголошення декрети цього відомства, які відкривають шлях до проголошення нових блаженних у Католицькій Церкві, а також підтверджують геройський вимір чеснот інших Слуг Божих, для прослави яких потрібне ще визнання чуда за їхнім заступництвом.

Саме визнанню таких чуд і були присвячені перші два декрети. Зокрема, підтверджено чудо, приписане заступництву Слуги Божого  (Альбіно Лучані), Папи Римського який народився 17 жовтня 1912 року в Форно-ді-Канале, а помер 28 вересня 1978 року в Ватикані. Підтверджене також чудо за заступництвом Слугині Божої Марії Беренісе Дукє Енкер, засновниці Згромадження Малих Сестер Благовіщення, яка народилася 14 серпня 1898 року в Саламіні (Колумбія) і відійшла до вічності 25 липня 1993 р. в Меделліні (Колумбія).

В Латинській Америці відбудеться ще одна беатифікація, адже третім у переліку серед оприлюднених декретів Конгрегації в справах визнання святих визнається мучеництво дієцезального священика Педро Ортіса де Сарате та єзуїта о. Хуана Антоніо Солінаса, вбитих з ненависті до віри 27 жовтня 1683 року в Валле-дел-Сента в Аргентині.

Іншими чотирма декретами проголошується геройський вимір чеснот Слуг Божих іспанського священика Дієґо Ернандеса Ґонсалеса (1915-1976), італійського францисканця о. Джузеппе Сполеттіні (1870-1951), французької черниці Маґдалени від Ісуса Гютен (1898-1989) та італійської черниці Елізабети Мартінес (1905-1991).
Новини з Ватикану 16:01 Середа 0 144 Бенедикт XVI після смерті товариша: «Сподіваюсь, що скоро приєднаюсь до нього» У зворушливому листі Папа-емерит Бенедикт XVI висловив співчуття з приводу смерті австрійського монаха та історика Церкви о. Герхарда Вінклера. «Звістка про смерть о. Вінклера глибоко мене заторкнула»,- написав Бенедикт XVI в листі до абата Райнхольда Дессла, який опублікувало цистеріанське абатство Вільгерінга.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.