Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Добра справа на Адвент. Підтримай будівництво Дому для безпритульних жінок
14:20 П'ятниця 0 2 464
4-12-2020, 14:20

Добра справа на Адвент. Підтримай будівництво Дому для безпритульних жінок

Сестри Альбертинки закликають львів’ян долучитися фінансово до будівництва Дому для безпритульних жінок, щоб вже наступної зими, вони мали дах над головою.
Про це повідомила сестра альбертинка Ієроніма Кондрацька.

«Добре знаємо, що зараз скрутний час. Але може Господь дає нам цей період, щоб зупинитися, задуматися, з радістю підготуватися до Різдва Христового, бо це є час очікування. Бачимо, як багато людей відходить через пандемію, але нам Господь ще дає цей час, який і є нагодою допомогти ближнім. Дуже багато безпритульних взимку особливо потерпають через холод, брак їжі. Будинок для безпритульних жінок стане для них порятунком».

Водночас с. Ієроніма наголошує, що коли ми даємо щось від серця, то Бог надихає нас радістю, яку зможемо нести всім, які засмучені, не бачать сенсу, не мають надії: «Тобто в цьому часі, який дає нам Господь будьмо живими свідками віри і несімо надію, тим, кому її бракує. Добрий Бог колись винагородить нам сторицею».

Додамо, що наріжний камінь Дому для безпритульних жінок у Львові освятили влітку цього року. Наразі роботи над спорудженням будинку тривають.

n/p UA913253210000026001053826547
Західне ГРУ АТ КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 25545829
Релігійна організація
“Курія Львівської Архідієцезії РКЦ в Україні”
Призначення платежу: Безповоротна благодійна допомога

Джерело: Духовна велич Львова
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.