Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Благодійна акція «Молоді Кармелю» в Бердичеві
17:01 Середа 0 442
13-01-2021, 17:01

Благодійна акція «Молоді Кармелю» в Бердичеві

З ініціативи босих кармелітів та «Молоді Кармелю» у Бердичеві вже другий рік поспіль в часі різдвяно-новорічних свят відбулася благодійна акція допомоги потребуючим, переважно особам літнього віку та одиноким мешканцям міста. Це були пакунки з продуктами харчування та іншими необхідними речами.
Після того, як було оголошено про збір продуктів у соціальній мережі, небайдужі бердичівляни, не лише католики, почали приносити продукти до монастиря босих кармелітів, а також відправляли кошти на банківську картку, або передавали кошти при зустрічі.


«Цього року набагато більше людей відгукнулися, а також більше знайомих долучилися. Люди принесли менше продуктів, але коштів, які перекинули на картку було набагато більше, ніж минулий раз», - розповів один із організаторів акції Богдан Гурський.

Під час цих свят допомогу було надано п’ятнадцятьом потребуючим особам похилого віку, а також двом родинам (чоловіку, який самотужки виховує трьох дітей та матері, яка сама виховує п’ять дітей).


«Коли приїжджаєш та дивишся на скрутні умови в яких живуть ці люди, хтось виховує сам онука чи онучку, від якого відмовилися батьки,  хтось збирає пляшки та макулатуру, щоб прожити, в когось великі проблеми зі здоров’ям. Коли ми до них приходили,  хтось зі сльозами, хтось з острахом приймав ці подарунки, але кожен з вдячністю. Навіть не так вони вдячні за подарунки, як за приділений час та увагу. Хочеться сказати кожному:  у нас є бабусі та дідусі, і вони найбільше потребують нашої уваги», - розповів Богдан Гурський.


Завдяки цій благодійній справі «Молодь Кармелю» познайомилася з небайдужими бердичівлянами, які регулярно допомагають потребуючим людям.

Максим Железницький
Новини з України 12:00 Понеділок 0 230 Різдвяна зустріч сестер гонораток під покровом св. Йосифа З 7 по 9 січня у Бердичеві відбулась святкова зустріч сестер гонораток. Це був час духовної віднови та перебування у ширшому колі чернечої родини, яка цього разу скерувала свій погляд на постать св. Йосифа, Опікуна Святого Сімейства та Вселенської Церкви, як зразок життя молитвою.