Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » На Гаїті викрадено монахиню (ОНОВЛЕНО І ДОПОВНЕНО)
10:00 Понеділок 0 511
11-01-2021, 10:00

На Гаїті викрадено монахиню (ОНОВЛЕНО І ДОПОВНЕНО)

У п'ятницю, 8 січня, у Порт-о-Пренс викрадено монахиню Згромадження Малих Сестер св. Терези від Дитятка Ісус. Місцевий єпископ закликає до молитви. 
Ординарій дієцезії Анс-а-Ву і Мірагоана єпископ П'єр-Андре Дюма заохотив молитись за сестру монахиню та Церкву, а також закликав припинити ці мерзенні та нелюдські вчинки на землі Гаїті, де, як він нагадав, вперше у світі були скасовані невільництво та торгівля людьми, пише Fides.

«Моліться, щоб Господь торкнувся людяності викрадачів та пробудив у них співчуття», - написав єпископ у своєму зверненні. Пастир підкреслив, що дива стаються, коли благаємо про них на колінах, закликав довіряти Богу та єднатись в молитві, аби якнайшвидше припинились ці нещастя та нелюдські вчинки.

Ресурс Fides повідомляє про отримання інформації від генерального секретаря Конференції богопосвяченого життя Гаїті о. Гілберта Пелтропа про звільнення викраденої монахині. Сестра Дашун Север повернулась до монастиря 10 січня ввечері. «Дякуємо Богу за звільнення сестри, дякуємо всім, хто молився про її звільнення», - написав священик. 

Гаїті останнім часом переживає суспільно-економічну кризу, яка у багатьох випадках вселяє в людей розпач та почуття небезпеки. Тривалий час мешканців столиці (а також інших міст) залякують та атакують озброєні групи, що сіють страх і терор. Католицькі волонтери та чернечі спільноти вже не знають, як розподіляти невелику допомогу серед найбільш потребуючих, аби не бути пограбованими та змушеними платити викуп.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.