Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 5 духовних сходинок, щоб зрозуміти Божу волю
13:02 Четвер 0 468
7-01-2021, 13:02

5 духовних сходинок, щоб зрозуміти Божу волю

Коли я намагаюся зрозуміти волю Божу, перше, що роблю, ― перевіряю власне життя, щоб зрозуміти, чи в усьому підкорююся Його волі.
Друге, ― намагаюся нейтралізувати свої бажання, щоб Святий Дух міг виконати Свою волю в мені.

Третя річ, яку я роблю, ― очікую, щоб Бог заговорив до мене. Щоб я почув Його через Слово. Очікую, що Господь буде говорити зі мною через відчинені і зачинені двері, через друзів, які моляться і через обставини.

Четверте, що я роблю, щоб розрізнити волю Божу, ― випробовую свій дух. Запитайте себе: чи принесе Господу славу те, що я роблю або те, що я хочу зробити? Чи це прославить Його ім’я? Чи узгоджується це зі Словом Божим, або ж суперечить йому?

П’яте, що я хотів би закликати людей робити, ― почекати на Господа. Очікувати Його часу. Подивіться в Святому Письмі. Хто той, хто завжди квапить людей щось робити? Диявол. Хто завжди говорить: «Почекай, почекай, почекай?» Господь. Це в Його Слові.

Молитва: Боже, допоможи мені шукати Твоєї волі для свого життя. Щоб я міг звіряти всі свої рішення із Твоєї допомогою і за допомогою Твого Слова.

«Ми ж прийняли не духа світу, а Духа, що від Бога, щоб знали, що нам дароване від Бога» (1 Кор 2, 12).

Джерело: Дивенсвіт
Катехетика 14:01 Вівторок 0 480 5 дієвих засобів проти смутку від Святого Томи Аквінського Хоча це важко уявити, та богослов, що жив сім століть тому, передбачав, що шоколад є ефективним «коректором» настрою. Ось способи боротьби з депресією від нетипового терапевта — святого Томи Аквінського.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.