Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Католиків усього світу запрошують до участі в глобальній Адорації напередодні Міжнародного Євхаристійного конгресу
12:01 Четвер 0 813
19-11-2020, 12:01

Католиків усього світу запрошують до участі в глобальній Адорації напередодні Міжнародного Євхаристійного конгресу

У суботу 21 листопада, в надвечір’я урочистості Христа Царя, усіх католиків запрошують приєднатись до Поклоніння Пресвятим Дарам.
Про це оголосив угорський кардинал Петер Ердо, батьківщина котрого готується прийняти Міжнародний Євхаристійний конгрес 2021 року.

«За теперішньої епідеміологічної ситуації, коли немає можливості зібратись у наших храмах, ми можемо приєднатись до ініціативи з наших домівок у особистій молитві», - зазначив примас Угорщини. – «Візьмімо участь у спільній адорації, приєднуйтесь своїми парафіями, своїми спільнотами і сім’ями! Нехай це всесвітнє поклоніння буде наступною станцією підготовки до 52-го Міжнародного Євхаристійного конгресу в Будапешті».

Організатори просять учасників зареєструватись на сайті https://corpusdomini.iec2020.hu/#/. Станом на сьогодні, вже проведено 2381 реєстрацій з усього світу.

Всесвітні адорації такого типу проводять впродовж останніх трьох років двічі на рік: в суботу напередодні урочистості Тіла Христового та в надвечір’я урочистості Христа Царя.

Цієї суботи відбудеться вже 7-ма адорація. Минулого року в листопаді католики молились разом у 1118 локаціях з 54 країн, інформує CNA.

Нагадаємо, що Міжнародний Євхаристійний конгрес мав відбутись в Будапешті у вересні 2020 року, однак через пандемію коронавірусу був перенесений на вересень 2021 року.

Джерело: Католицький оглядач
Новини зі світу 09:01 Четвер 0 52 Католики Святої Землі готуються до участі в Синоді Католицькі Церкви різних обрядів Святої Землі спільно здійснюватимуть дієцезіальний етап синодального процесу. Очільник Латинського Єрусалимського патріархату, де цей процес офіційно розпочнеться 30 жовтня, зазначив, що цей Синод може допомогти членам Церкви усвідомити самих себе як спільнота.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.