Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святіший Отець прийняв у Ватикані Президента Угорщини
09:07 Субота 0 47
15-02-2020, 09:07

Святіший Отець прийняв у Ватикані Президента Угорщини

В центрі уваги – важливі річниці в двосторонніх стосунках і приготування до Міжнародного Євхаристійного Конгресу в Будапешті.
Про це пише Vatican News.

В п’ятницю, 14 лютого 2020 року, Папа Франциск прийняв у Апостольському палаці у Ватикані Президента Угорщини Яноша Адера, який опісля також мав розмову з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводжував монсеньйор Мірослав Ваховскі, Заступник Секретаря, відповідального за стосунки з державами.

У повідомленні Ватиканського прес-центру читаємо, що під час щирих перемовин у Державному Секретаріаті, висловлено високу оцінку доброму станові двосторонніх стосунків, згадуючи про сторіччя встановлення дипломатичних стосунків між Святим Престолом й Угорщиною та тридцятиріччя їх відновлення.

Сторони зупинилися на приготуваннях до 52-го Міжнародного Євхаристійного Конгресу, що у вересні відбуватиметься в Будапешті. Крім того, були розглянуті деякі теми взаємного зацікавлення, такі як соціальна справедливість, гостинність, підтримка сім’ї, збереження створеного світу, як також теперішність і майбутнє Європи.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий