Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » До Львова прибув Карл Андерсон, очільник Лицарів Колумба
15:02 Вівторок 0 171
19-10-2021, 15:02

До Львова прибув Карл Андерсон, очільник Лицарів Колумба

18 жовтня до Львова прибув Карл Альберт Андерсон, Верховний лицар Лицарів Колумба. Зранку, разом з архієпископом Мечиславом Мокшицьким він відвідав митрополичу базиліку та помолився перед образом Пресвятої Діви Марії Милостивої та відвідав каплицю Матері Божої Ченстоховської, де зберігаються мощі святого Йоана Павла ІІ.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Після того делегація Лицарів Колумба згромадилась у семінарійній каплиці біля Митрополичої курії, що на вул. Винниченка 30, щоб урочисто освятити пам’ятну таблицю, яка вшановую подію 2012 року коли саме в цьому місці першими Лицарями Колумба в Україні стали Блаженніший Святослав Шевчук і Митрополит Мечислав Мокшицький.


У делегації Лицарів Колумба були присутні: пан Шимон Чишек, представник Найвищої Ради Лицарів Колумба, пан Лешек Ваксмундський, консультант Верховної Ради Лицарів Колумба з Польщі, пан Юрій Маленький, Національний Делегат Лицарів Колумба в Україні з жінкою, на чолі з Верховним лицарем Карлом Андерсеном разом із жінкою.


Львівський Митрополит Мечислав під час церемонії сказав, що «виконання Божої Волі це основа і серце релігійного життя… Ми маємо конкретне завдання в Церкві і світі: свідчити про те що ми належимо до Христа. щоб кожний, хто подивиться на наше життя, на роботі, вдома - побачив через наше служіння Христа».


Олександр Кусий
Новини з України 12:00 Субота 0 215 Молімося за парафію у Брюховичах, що постраждала від пожежі Як вже повідомлялося, 3 грудня у парафії під Львовом сталась пожежа. Отець В'ячеслав Гриневич SAC, який здійснює служіння делегата провінціала отців паллотинів, дякує за молитовну підтримку та просить про подальшу молитву в намірі відновлення знищеної святині. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.