Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Щоб людям моря не бракувало засобів для освячення життя
14:00 Понеділок 0 100
21-10-2019, 14:00

Папа: Щоб людям моря не бракувало засобів для освячення життя

Глава Католицької Церкви надіслав послання учасникам Всесвітньої конференції Міжнародної Християнської Морської Асоціації, що вже півстоліття згуртовує християнські організації, задіяні в душпастирстві людей моря.
Про це повідомляє Vatican News.

Побажаннями миру й добра розпочинається послання, яке Папа Франциск надіслав учасникам 11-ї Всесвітньої конференції Міжнародної Християнської Морської Асоціації, що проходить у тайванському місті Ґаюсюн, закликаючи їх «і надалі з оновленим екуменічним духом служити людям моря». Згадана асоціація, заснована 1969 року, згуртовує християнські неприбуткові організації із 125 країн світу, що надають підтримку морякам і їхнім родинам. Конференція на Тайвані, що триває від 21 до 25 жовтня 2019 року, має тему: «П’ятдесят років спільної праці на користь моряків, рибалок і їхніх сімей».

Шукати ефективні форми допомоги на дорозі освячення

Звертаючись до делегацій, що зібралися в Ґаюсюні, Святіший Отець закликав їх «знаходити дедалі ефективніші нові форми надавання допомоги морякам, рибалкам і їхнім родинам», зазначаючи, що досі не втратив своєї актуальності Апостольський лист «Stella maris» святого Йоана Павла ІІ від 1997 року, в якому він окреслив фундаментальні напрямні душпастирства осіб, що працюють у морі, або ж подорожують морем, заохочуючи подбати про те, аби «люди моря мали в повноті засоби, необхідні для того, щоб вести святе життя».

Долати труднощі в дусі екуменізму

«Це заохочення також і я повторюю всім вам, що представляєте різні християнські традиції: зумійте допомагати людям моря пізнавати Ісуса Христа та жити згідно з Його навчаннями у взаємній пошані та прийнятті», – додає Папа Франциск, заохочуючи «долати можливі труднощі в цій місії через переконане поширювання екуменічного духу» та запевняючи в своїх молитвах.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 14:21 Субота 0 47 П’ятниця милосердя: нова нічліжка для безхатченків і відвідини медпункту Чергова «п’ятниця милосердя» привела Папу Франциска до «польової поліклініки», оснащеної на площі Святого Петра для бідних, та до безхатченків, для яких відкрито осередок нічного й денного перебування у престижному палаці.