Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Чотири омани диявола, які руйнують наші стосунки з Богом
18:26 Вівторок 0 1 072
11-08-2020, 18:26

Чотири омани диявола, які руйнують наші стосунки з Богом

Багато з нас колись переживали сумніви чи знеохочення, пов’язані з релігійним життям. Дехто став заручником брехні, яка позбавляє життя радості. Хтось втратив віру. Дізнайся про ці чотири підступи “батька брехні”, які позбавляють свободи, спотворюючи образ Бога та сенс віри.

Ти повинен заслужити Божу любов

Часто образ Бога – строгого і вимогливого судді формується і утверджується ще в дитинстві у процесі виховання і ставлення до авторитетів. Тому дехто у визначенні віри найголовнішим бачить визнання своєї гріховності.

Однак головний принцип віри – це Бог є Любов. Переконання, що наша поведінка впливає на Божу любов є оманливим. На щастя, це не в наших силах. Тому не варто дозволяти вводити себе і свої почуття у цю брехню.

На почуття можемо впливати із допомогою розуму, а тому тут дієвим засобом буде читання Святого Письма і пізнавання правди про Бога. Допоможуть, наприклад, уривки: Лист до Ефесян 2, 8-9; Листо до Тимотея 1, 9; Лист до Римлян 5, 8. Читай, запам’ятовуй цитати, а також свідчи про вдячність Богові.

Бог ненавидить гріх і грішника

Чи знайомі слова: “Не роби цього, бо Бог тебе покарає?” Чи знайомо: “Коли чиню гріх, то уникаю молитви”. І все складніше зібратись піти до сповіді. Чому?

Бо витрачаємо свої сили на ненависть, спрямовану на нас самих. Перебувати у постійному картанні себе за гріх є покаранням, якого Бог для нас не хоче. Бог віддав свого Сина за наші гріхи, щоби врятувати і визволити від кайданів гріха.

Бог мене охоронятиме від болю і страждань

Чому Бог дозволив, щоби це трапилось зі мною? Навіть якщо не говориш вголос, все одно в думках з’являється це запитання. Чому Бог допускає терпіння?

Віра в Бога не є гарантією того, що життя нас не зранить. Більше того, християнин має змиритись із умертвленням, подібно до зерна, яке спочатку мусить вмерти, щоби принести плід. Померти для свого егоїзму, для того, щоби могти пробачити ворогам і тим, хто переслідує.

Спротив супроти цієї правди спричинить ще більше болю. Однак слід пам’ятати, що Бог допоможе перейти будь-які труднощі, а після смерті нас чекатиме вічне щастя із Богом.

Чи віриш у це насправді?

Труднощі, які трапляються в моєму житті, є покаранням за гріхи

Так думали навіть апостоли, дошукуючись провини у родичів незрячого хлопця. Так думаємо часто і ми. Але хіба негаразди трапляються лише із поганими, злими людьми?

Бог може вивести добро із кожної складної ситуації. Гляньмо на Ісуса. Нам хочеться контролювати стан речей, прагнемо усе пояснити. Але лише Богу відомо, навіщо стається та чи інша подія і який вона має для нас сенс. Тому варто вчитися довіряти Богу, а не шукати причин у своїх гріхах.

Джерело: Дивенсвіт

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Катехетика 14:12 Четвер 0 942 Чи може будь-хто приймати Причастя? У Церкві слово Причастя означає поєднання з Ісусом. Коли ми приймаємо Причастя під час Святої Меси, Ісус у буквальному сенсі присутній в нас, а ми, в особливий спосіб, єднаємося з Ним. Завдяки такому поєднанню з Ісусом ми також поєднані з іншими – із тими, хто прийняв Причастя. Брати участь у звершенні Євхаристії запрошено всіх. Ісус віддав своє життя заради спасіння всіх людей. Але до Причастя не слід приступати, не приготувавшись до цього ретельно й належно.