Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Чи дійсно парафіяни храму св. Миколая дочекаються повернення святині?
18:30 Середа 0 323
16-09-2020, 18:30

Чи дійсно парафіяни храму св. Миколая дочекаються повернення святині?

У справі з київським храмом святого Миколая, якому загрожує руйнування, з'явився проблиск надії. Про це свідчить рішення Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2020 року. 
Кількома днями раніше сторінка парафії св. Миколая оприлюднила фотокопію спільного звернення спільноти вірян та Національного будинку органної та камерної музики України з приводу передання храму вірянам та побудови сучасного концертного комплексу «Будинок музики». «Цим спільним зверненням ми засвідчуємо порозуміння і взаємну повагу одне до одного, а також спільне бажання і велику надію, що Урядом України ... буде прийняте відповідне рішення», - йдеться у документі. «Ми вважаємо, що це сприятиме відновленню історичної справедливості, збереженню пам'ятки архітектури, яка потребує невідкладного ремонту і реставрації», - підсумували підписанти. 


У середу, 16 вересня, під час засідання Уряд ухвалив схвалив будівництво у Києві "Будинку музики" до кінця 2023 року, повідомляє Інтерфакс Україна. Згідно з документом, Міністерство культури та інформаційної політики має до кінця 2023 року реалізувати проєкт будівництва в Києві "Будинку музики" та перемістити до нього державне підприємство "Національний будинок органної та камерної музики України", - йдеться в повідомленні прес-служби Мінкультури.

Міністерству культури також доручено забезпечити передання в постійне безоплатне користування релігійній організації "Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Києві" будівлю костелу Святого Миколая (вул. Велика Васильківська, 75).

До моменту переїзду в новий "Будинок музики" ДП "Національний будинок органної та камерної музики України" користуватиметься костелом спільно з релігійною громадою. Процес роботи ДП "Національний будинок органної та камерної музики України" у цей період не зміниться - репетиційний процес і концертна діяльність відбуватиметься за розкладом.

Молімося, аби врешті-решт святиня була повернена законним власникам! 


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий