Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до літніх і хворих священиків: Христос несе хрест з нами
16:04 Четвер 0 194
17-09-2020, 16:04

Папа до літніх і хворих священиків: Христос несе хрест з нами

Звертаючись до літніх і хворих священиків італійського регіону Ломбардія, Святіший Отець висловив їм вдячність «за свідчення вірної любові до Бога і до Церкви» та «за мовчазне звіщення Євангелія життя».
Про це повідомляє Vatican News.

У четвер, 17 вересня 2020 року, Папа Франциск надіслав послання учасникам Дня літніх і хворих священиків північноіталійського регіону Ломбардія, які цього року зібралися в містечку Караваджіо, де розташований санктуарій Пречистої Діви Марії.

Святіший Отець висловив вдячність членам Єпископської Конференції Ломбардії за те, що вони вже вшосте організовують «цей день молитви та братерства з літніми та хворими священиками», які виконують не менш важливе служіння, що полягає в молитві, слуханні та стражданні.

Вдячність Папи священикам

 «І насамперед вам, дорогі співбрати, що переживаєте період старості й гірку годину хвороби, відчуваю потребу сказати: “Дякую”, – пише Наступник святого Петра. – Дякую за свідчення вірної любові до Бога і до Церкви. Дякую за мовчазне звіщення Євангелія життя. Дякую, бо ви – жива пам’ять, що є джерелом для будування завтрашньої Церкви».

Пандемія допомогла зрозуміти хворих і похилих віком

Понтифік пригадав про труднощі, які минулими місяцями переживало все італійське суспільство в умовах соціальної  ізоляції. «Але, в дійсності, ми пережили те, що деякі з вас, так само, як і багато інших похилих віком людей, переживають щодня, – підкреслив він, висловлюючи сподівання, що цей період допоможе усім усвідомити цінність часу, використовуючи його для спілкування з іншим, та вилікуватися від «вірусу самодостатності».

Страждання, що очищає і освячує


«У найважчий період, сповнений “приголомшливої тиші та пустельної порожнечі” (Молитва на площі Святого Петра, 27 березня 2020 року), – пише на завершення Папа Франциск, – багато-хто майже спонтанно підвів погляд до неба. З Божою благодаттю це може бути досвідом очищення. Також і для нашого священичого життя уразливість може бути “як вогонь ливарний, неначе поташ" (Мал 3, 2), який, підносячи нас до Бога, очищає нас і освячує. Не біймося: Господь несе хрест з нами!»
Новини з Ватикану 11:00 Вівторок 0 129 Вийшла книга про останні години Папи Йоана Павла І Ватиканська Фундація, створена для дослідження життя та спадщини Папи Лючані, започаткувала разом з Ватиканським книжковим видавництвом серію, повністю присвячену цій постаті, розпочавши із ґрунтовної біографії та книги про останні години життя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.