Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Початок навчального року у Вищій Духовній Семінарії Пресвятого Серця Ісуса
16:07 Вівторок 0 198
8-09-2020, 16:07

Початок навчального року у Вищій Духовній Семінарії Пресвятого Серця Ісуса

У понеділок, 7 вересня, семінаристи Київсько-Житомирської дієцезії розпочали новий навчальний рік, який є особливим. Саме 25 років тому під Києвом була заснована семінарія.  

Навчальний рік розпочався Святою Месою, яку очолив ректор о. Руслан Михалків. Вітаючи семінаристів, він наголосив на тому, що досвід попередніх років допоможе приймати ефективні рішення. Він є корисним як для вихованців, так і для вихователів. 


Цього року до семінарії вступило троє хлопців: Андрій Остапюк, Михайло Розанов та Валентин Ясінський. 


Під час проповіді отець Руслан підкреслив важливість дивитись на ближніх через призму любові, завдяки якій можемо давати Божого духа всім потребуючим.


«Початок навчального року в семінарії частково схожий на день народження або на Новий рік, коли звучить багато побажань, щоби розпалити наші сили та нашу надію. Так і в цьому році - починаємо з надією, що в нас оселиться більше світла, що ми ближче пізнаємо Того, хто сам є Світлом. Крім того, саме цей рік в семінарії є особливим, оскільки в ньому ми переживаємо 25-ліття існування семінарії. Саме тепер ми по-особливому дякуємо Богові за кожне досвідчене добро, за кожну людину, що бодай ненадовго була тут, за всі зміни, за кожну благодать, що пов'язана з цим місцем. Починаємо маючи за собою чималу частку історії та з надією, що в нас відбувається саме те, що миле Богові», - розповів отець Руслан.


Молімося за наших семінаристів, аби відкриваючи Божу волю щодо власного життя, витривало йшли дорогою покликання! Нехай Пресвята Діва Марія, найкраща Вихователька, опікується викладачами та форматорами! Пресвяте Серце Ісуса, помилуй нас!

За матеріалами Семінарія Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:03 Понеділок 0 107 Молитва в 100-ліття битви під Дитятином 19 вересня під час урочистостей з нагоди 100-ліття битви польського війська проти більшовицької армії під Дитятином архієпископ Мечислав Мокшицький очолив святу Месу на польському військовому меморіалі біля села Дитятин Галицького району Івано-Франківської області.