Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Луцьку відбулося засідання круглого столу на тему "Сучасні виклики традиційній сім’ї"
15:02 Четвер 0 187
17-09-2020, 15:02

У Луцьку відбулося засідання круглого столу на тему "Сучасні виклики традиційній сім’ї"

16 вересня в конференц-залі готелю «Україна» у Луцьку, відбулося засідання круглого столу на тему «Сучасні виклики традиційній сім’ї».⠀
Про це повідомляє Луцька дієцезія.

Під час зустрічі були обговорені важливі питання щодо збереження інституту сім’ї та сімейних цінностей. Кожному представнику було надано час на представлення проблематики та пропозиції, опісля час на вільний діалог.


На зустрічі були присутні представники різних конфесій: отець О. Іванко (УГКЦ), отець Р. Власюк (вікарій катедральної парафії св. ап. Петра і Павла у Луцьку, РКЦ), протоієрей В. Клочак (настоятель Воздвиженської церкви ПЦУ), Я. Троць (голова Волинського об'єднання церков ЄХБ), А. Юхимчук (голова Волинської обласної організації «Рух за сім’ю»), В. Власюк (заступник обласного єпископа Волинської обласної церкви АСД) та не байдужі громадяни.


Отець Роман (РКЦ) акцентував увагу на тому що християнам варто більше позиціонувати себе як тих, що відстоюють цінності (християнські та сімейні) а не так як представляють християн виключно опонентами щодо сучасного світу. А найважливішим елементом є особиста відповідальність за взірець цінностей які кожен з нас передає ближньому.  


Організаторами круглого столу виступили — Луцький міський осередок ВМР ГО “Національний Альянс”, Луцький міський осередок ГО ВО “Основа Майбутнього”, Луцький міський осередок ГО “Традиція і Порядок”
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.