Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 138-мий Верховний З’їзд Лицарів Колумба. Вдячність Папи за свідчення братерства
18:25 Понеділок 0 267
10-08-2020, 18:25

138-мий Верховний З’їзд Лицарів Колумба. Вдячність Папи за свідчення братерства

Щорічна програмна зустріч відбулася онлайн і була зосереджена на постаті засновника в контексті наближення його беатифікації.
Про це повідомляє Vatican News.

Новий паломницький осередок на честь о. Майкла Маꥳвні в Нью-Гевені, в якому відвідувачі зможуть краще пізнати постать американського священика: таку ініціативу здійснюють Лицарі Колумба з нагоди беатифікації свого засновника, що запланована на 31 жовтня. Він постане в будівлі, де сьогодні розміщений музей історії цієї католицької організації, що згуртовує чоловіків під ідеалами свідчення милосердної любові.

Про це оголосив Верховний Лицар Карл Андерсон, доповідаючи під час 138-го Верховного З’їзду Лицарів Колумба, який цього року, з огляду на ситуацію в сфері охорони здоров’я, відбувався у віртуальний спосіб. «В той час, як музей і надалі розповідатиме історію Лицарів, він розширить свою місію, зосередившись на духовності та баченні милосердної любові нашого засновника, та на його спадщині», – пояснив він.

«Для членів Лицарів Колумба новина про його беатифікацію була моментом великої радості. Отець Маꥳвні допомагав марґіналізованим ХІХ століття, а його приклад натхнув мільйони лицарів до активної діяльності в парафіях та громадах», – підкреслив у своїй доповіді Карл Андерсон.

Зростати у братерстві

Як і щороку, Папа Франциск надіслав через Державного Секретаря Апостольського Престолу послання учасникам Верховного З’їзду. У ньому він склав «глибоку подяку» за внесок отця Маꥳвні та Лицарів Колумба у євангелізаційну місію Церкви, в захист гідності людського життя, сім’ї та релігійної свободи. Святіший Отець висловлює сподівання, що вже недалека беатифікація «спонукає Лицарів Колумба до поглиблення свого заанґажування у життя учнів-місіонерів у милосердній любові, єдності та братерстві», зокрема, в цей драматичний період Covid-19.

«Лицарі Колумба – Лицарі братерства», – такою була тема з’їзду, що відбувався 4 та 5 серпня й під час якого було представлено діяльність Ордену, який сьогодні нараховує два мільйони лицарів у 12 країнах світу, між якими – Україна. А почалося все в США 1882 року з ініціативи 30-річного священика, який разом з групою мирян католиків заснував Лицарів Колумба, що постали як згуртування, покликане допомагати тим сім’ям, які зазнають труднощів через хворобу або смерть глави сім’ї. Наприкінці травня цього року Папа Франциск затвердив декрет про визнання чуда за його заступництвом, відкриваючи шлях до беатифікації. Йдеться про оздоровлення малюка в материнській утробі, що сталося 2015 року в США.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.