Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Оголошено дату беатифікації засновника Лицарів Колумба
11:05 П'ятниця 0 252
31-07-2020, 11:05

Оголошено дату беатифікації засновника Лицарів Колумба

Беатифікація відбудеться 31 жовтня у катедрі Гартфорд у штаті Коннектикут. Саме на території цієї дієцезії, у 1882 р., виникла найбільша у світі католицька організація, що об'єднує майже 1,9 млн чоловіків.  

Для беатифікації Маꥳвні необхідно було чудо. 26 травня 2020 року Папа Франциск доручив префекту Конгрегації у справах святих видати указ про визнання чуда. У 2015 році в США ненароджена дитина, після молитви батьків за заступництвом Маꥳвні, зцілилась від внутрішньоутробного стану, що загрожував її життю.
 
За цього новонародженого Майкла Шекла молилилсь батьки за заступництвом Маꥳвні (Aleteia)

Народжений у Вотербері, штат Коннектикут (США) у 1852 р., Маꥳвні відігравав критичну роль у зростанні Церкви в США в кінці XIX століття. Після висвячення в Балтіморі в 1877 р. він служив для вихідців з Ірландії та іммігрантів у Нью-Гейвені. На тлі антикатолицького клімату він заснував Лицарів Колумба для надання духовної допомоги чоловікам-католикам та фінансової допомоги для сімей, які втратили годувальника.

Отець Маꥳвні буде першим беатифікованим американським настоятелем. Його можна також вважати жертвою епідемії, бо помер через ускладнення після пережитої пневмонії, яка в той час охопила країну.  

Зображення: diocesanpriest.com

Найвищий Лицар Карл А. Андерсон підкреслив: «Маꥳвні надихнув покоління чоловіків-католиків засукати рукави і вкласти свою віру в дію. Він на десятиліття випереджав свій час у наданні мирянам важливої ролі в Церкві».

Нагадуємо, Лицарі Колумба діють також в різних дієцезіях України, допомагаючи при парафіях, а також беручи участь в численних харитативних ініціативах. 

Католицький Медіа-Центр


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 11:15 П'ятниця 0 101 Папа до губернатора Хіросіми: лише без ядерної зброї можна плекати мир У 75-ту річницю атомного бомбардування Хіросіми, Папа Франциск надіслав послання до губернатора Префектури цього японського міста, в якому підкреслив, що лише без ядерної зброї світ може ступити на шлях миру.