Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Введення в уряд офіцерів ради 16626 св. Олександра в Києві
17:10 Вівторок 0 634
21-07-2020, 17:10

Введення в уряд офіцерів ради 16626 св. Олександра в Києві

19 липня 2020 року у храмі Св. Олександра (м. Київ) відбулось урочисте введення новообраних офіцерів Ради №16626 в Уряд спільноти Лицарів Колумба, яка діє при парафії.

Про це повідомляє сторінка Лицарі Колумба

Очолив дану церемонію представник Національної Ради – Регіональний Делегат Петро Галуга.


Ось вже четвертий рік поспіль спільнота Лицарів Колумба Ради Св. Олександра бере активну участь у житті церкви та суспільства. Крім служіння при вівтарі під час Святих Мес, лицарі часто допомагають фізичною працею в храмі. На постійній основі спільнота підтримує контакт з ДБСТ Св. Йосифа в Бортничах, допомагаючи матеріально, у господарстві, та активно проводячи з дітьми час, надолужуючи їм спілкування з батьками та друзями.

Серед основних фінансових проєктів на балансі спільноти є допомога Згромадженню Сестер Місіонерок Божественної Любові (калькутки), допомога стипендіями семінаристам Семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі, допомога з оплатою проживання та комунальних послуг преселенцям з Західної України, а також місіонерам, які наразі служать в Україні.

Минулого року Лицарі Колумба Ради №16626 ініціювали та зібрали значну суму коштів для допомоги постраждалим від терористичних атак і вибухів на Шрі-Ланці, а навесні 2020 року під час карантину спільно з "Карітас-Спес" організували проєкт допомоги закупівлі та доставки продуктових наборів інвалідам, одиноким пенсіонерам, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям.

Окрім фінансової підтримки, лицарі допомагають активним служінням при вівтарі у різних парафіях Київщини та Львівщини. Також, фізично допомагають у реконструкції та ремонтних роботах однієї з парафій Києва.


Переймаючи досвід офіцерів попереднього Уряду та працюючи у братерській єдності, Лицарі Колумба Ради №16626 Св. Олександра планують і надалі брати активну участь у житті церкви і суспільства, реалізовуючи нові проєкти, і бути прикладом справжніх чоловіків-католиків.

Нагадуємо, Рада – це місцева, парафіяльна організаційна одиниця Лицарів Колумба, яка складається щонайменше із 30 практикуючих чоловіків-католиків. В Україні зареєстровано понад 30 місцевих (локальних) Рад Лицарів Колумба.


Новини з України 15:02 Понеділок 0 110 Єпископ Кава до молоді: «Якщо не бачиш Бога — то все, що називаєш любов’ю, нічого не означає» 27 лютого 2021 року молодь із парафій Львівського деканату зустрілася на першій після тривалої перерви Деканальній зустрічі молоді. Вона відбулася під гаслом «Любити — це вміти чекати».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.