Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Богородчанах звершена перша післявоєнна Свята Меса
14:19 Середа 0 465
15-07-2020, 14:19

У Богородчанах звершена перша післявоєнна Свята Меса

12 липня 2020 року, в Богородчанах відбулась урочиста Свята Меса з нагоди повернення парафіяльного храму Відвідин Пресвятої Діви Марії за участю архієпископа Мечислава Мокшицького.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Вірні понад пів століття чекали, щоб мати змогу молитися у своїй святині та у червні 2020 року Івано-Франківська ОДА повернула римсько-католицький громаді костел Відвідин Пресвятої Діви Марії у місті Богородчани.


На Богослужінні були представники різних релігійних конфесій, віряни з Богородчан та інших місцевостей Івано-Франківщини. Архієпископ зазначив, що свого духівника парафія матиме вже з вересня.

У проповіді архієпископ Мокшицький сказав: «Сьогодні в Богородчанах промовляє Бог. Ця Божа мова – це подія, в якій ми беремо участь. Це повернення після десятки років до цьго храму; не лише священиків, не лише вірних, але передусім Христа, Який перебуває тут живий у своїх таїнствах, а передусім в Найсвятішій Євхаристії – таїнстві живого і справжнього Тіла і Крові Христа. У цій Божій мові Він послуговується людьми. З одного боку – це ті, які доклали зусиль, щоб повернути храм, а з іншого – це ті, які віднеслися відповідально і передали його законним власникам. Це саме завдяки вам ми можемо уввійти в цю святиню. Завдяки вам в цих стінах знову оселився Бог».


Архієпископ Мечислав Мокшицький висловив подяку численним доброчинцям: представникам державної влади та самоврядування, а також громадським активістам завдяки яким звершилась історична справедливість та храм повернувся у власність римо-католицької громади.

Олександр Кусий
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.