Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Covid-19: Дихальні апарати та медичні засоби від Папи для Замбії
12:22 Понеділок 0 129
1-06-2020, 12:22

Covid-19: Дихальні апарати та медичні засоби від Папи для Замбії

Від імені Святішого Отця на руки місцевої єпископської конференції подарунок передав Апостольський Нунцій архієпископ Джанфранко Ґаллоне.
Про це повідомляє Vatican News.

Чергова країна отримала допомогу від Папи Франциска для полегшення страждань найуразливіших верств населення в цей період надзвичайного стану в медицині, викликаного пандемією коронавірусу. Апостольський Престол доставив до Замбії три апарати штучної вентиляції легень та інше медичне устаткування й засоби індивідуального захисту.

Як інформує Асоціація Єпископських Конференції Східної Африки, 25 травня 2020 року ці засоби Єпископській Конференції Замбії передав Апостольський нунцій у Замбії та Малаві архієпископ Джанфранко Ґаллоне.

Дихальні апарати будуть передані до лікарень, якими опікуються місіонери. Таким чином, як пояснив ватиканський дипломат, Папа Франциск хоче зробити свій невеликий внесок на підтримку страждаючих, які не мають засобів для лікування. Він додав, що Папа також глибоко стурбований становищем тих, які втратили працю та потерпають від голоду.

Єпископ Мозес Гамунґоле від імені єпископської конференції подякував Святішому Отцеві, запевнивши, що передані трьом католицьким лікарням апарати будуть використовуватися для порятунку пацієнтів у найкритичнішому стані. Присутній під час передачі засобів Постійний секретар Міністерства охорони здоров’я відзначив важкий внесок місцевої Церкви у подолання наслідків надзвичайного стану.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:23 Четвер 0 95 Еквадорські єпископи: корупція – це тяжкий гріх, за який доведеться відповідати перед Богом У відкритому листі до вірних члени Єпископської Конференції Еквадору засуджують корупцію, особливо, в контексті поширення пандемії коронавірусу, внаслідок чого страждають найуразливіші.