Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошення на онлайн дискусію: "Роль Йоана Павла ІІ для Східної Європи та Східної Церкви"
10:06 Середа 0 132
24-06-2020, 10:06

Запрошення на онлайн дискусію: "Роль Йоана Павла ІІ для Східної Європи та Східної Церкви"

24 червня о 18.00 відбудеться онлайн дискусія - "Роль Йоана Павла ІІ для Східної Європи та Східної Церкви".
Яку програму реалізував Йоан Павло II щодо Церкви в Радянському Союзі? Що його надихало і з ким він співпрацював? Як КДБ відреагувало на діяльність Папи? Це лише деякі питання, які прозвучать під час інтернет-дебатів у Центрі польсько-російського діалогу та порозуміння. До сторіччя з дня народження Йоана Павла ІІ та з нагоди 19-тої річниці його візиту в Україну запрошуємо обговорити українські аспекти понтифікату польського Папи.

У дискусії візьмуть участь: Архієпископ Мечислав Мокшицький – митрополит Львівський, який в 1996-2005 рр. працював секретарем Йоана Павла ІІ, Мирослав Маринович, український дисидент, заступник директора Українського католицького університету, почесний президент українського ПЕН-клубу та Анджей Граєвський, видатний дослідник історії Католицької церкви, багаторічний заступник головного редактора "Недільного гостя", з 2011 року член Ради Центру польсько-російського діалогу та порозуміння. Дискусію проведе журналістка Польського телебачення Марія Пшеломець.

Подія відбудеться у формі онлайн і трансловатиметься на YouTube каналі Центру, a також на сторінці Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia.

Розмова буде перекладатися трьома мовами: польською, українською та російською.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий