Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кардинал Де Донатіс: коронавірус - це можливість розділити страждання братів і сестер
16:40 Вівторок 0 784
31-03-2020, 16:40

Кардинал Де Донатіс: коронавірус - це можливість розділити страждання братів і сестер

Вікарій Святішого Отця, кардинал Анжело Де Донатіс - перший кардинал ватиканської колегії, який отримав позитивний результат тесту на коронавірус.
Кілька днів тому у кардинала підвищилась температура і почався кашель. Такий стан тривав протягом кількох днів. У понеділок Папського Вікарія направили до лікарні "Джемеллі", де зробили тест на коронавірус. Результат тесту - позитивний. Кардинал відзначив, що його найближчі працівники вже перебувають на ізоляції, а з Папою останнім часом він спілкувався лише телефоном.

У лікарні кардинал Де Донатіс проходить інтенсивне лікування, його загальний стан досить добрий, хоча є підвищена температура. Звідти він надіслав таке повідомлення: "Також і я переживаю це випробування, я спокійний і повний довіри. Віддаюсь Господу Богу і вашій молитовній підтримці, найдорожчі віряни римської Церкви! Переживаю цей час як можливість, якою обдаровує мене Провидіння, аби міг розділити страждання багатьох братів і сестер. Жертвую мою молитву за них, за цілу дієцезіальну спільноту і за мешканців Риму", повідомляє Wiara.pl.

Італійське духовенство - у служінні потребуючим

Це і служіння молитовною підтримкою. Як наприклад, кардинал Де Донатіс починаючи з 11 березня, щодня ввечері, звершував Євхаристію у Санктуарії Божественної Любові у Римі, яка транслювалась на кількох каналах, аби якнайбільше людей могли єднатись у молитві.

Крім того, це конкретна допомога потребуючим. Для кардинала Конрада Краєвського час пандемії - час служіння "на ще більших обертах". Щодня він долає майже сотні кілометрів, аби допомогти найменш захищеним категоріям населення. "Фірми роздають тони їжі, тому її треба доставити, поки не зіпсувалась", - розповів кардинал для видання "Crux", як пише Deon.

Апостольський Престол у жалобі


Опівдні 31 березня по всій Італії, на знак жалоби за постраждалими від пандемії та на знак вдячності медикам за їх жертовність, був приспущений італійський прапор. До цєії ініціативи також приєднався Ватикан. Це вияв солідарності з усім світом, де нараховується понад 700 тисяч уражених вірусом та 38 тисяч померлих внаслідок Covid-2019, пише Vatican News.

Нагадуємо, 27 березня на Площі Святого Петра відбулась молитва Папи Франциска в намірі припинення пандемії. На завершення понтифік уділив Пресвятими Дарами надзвичайне Апостольське благословення "Urbi et Orbi".

Зображення Diocesi di Roma
Новини з Ватикану 13:01 Понеділок 0 75 Папа до молоді: вчитися від святих Напередодні проголошення святими 10 блаженних, двоє з яких пов’язані із дієцезією Вів’є, Папа Франциск прийняв молодь з цієї французької церковної територіальної одиниці, яка прибула до Риму для участь в урочистості.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.