Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кардинал Анджело Де Донатіс відвідає Меджугор’є
15:30 Середа 0 789
24-07-2019, 15:30

Кардинал Анджело Де Донатіс відвідає Меджугор’є

З нагоди Молодіжного фестивалю, у серпні цього року, Марійський паломницький центр у Меджугор’є відвідають представники Римської Курії.


Про це повідомляють Новини з Ватикану.

5 серпня 2019 року, Президент Папської Ради сприяння новій євангелізації архиєпископ Ріно Фізікелла очолить заключну Святу Месу під час 30-го Молодіжного фестивалю, що відбудеться в Меджугор’є. Про це повідомляє німецькомовна редакція Vatican News. Це стане першим офіційним візитом представника Римської Курії до Меджугор'я, після того, як Папа Франциск авторизував проведення прощ до цього паломницького місця.

Щороку мільйони людей здійснюють паломництво до цього місця, де від 1981 року, ймовірно, відбуваються об’явлення Пречистої Діви Марії. Католицька Церква ще не визнала цих об’явлень, на відміну від появ Матері Божої, наприклад, в Люрді, Фатімі й Ґуадалупе. Даючи дозвіл на організацію офіційних прощ до Меджугор’є в травні цього року, Святий Престол наголосив, що це не означає мовчазного визнання об’явлень, які ще вимагають додаткового вивчення з боку Церкви.

До відомого Марійського паломницького місця на Балканах з Риму прибудуть також і інші ієрархи: Генеральний Вікарій Папи для Римської дієцезії кардинал Анджело Де Донатіс очолить Святу Месу 1 серпня під час відкриття Молодіжного фестивалю, а заключне Богослужіння відправить архиєпископ Ріно Фізікелла. В цій події візьмуть участь також Секретар Конгрегації Інститутів богопосвяченого життя і Товариств апостольського життя архиєпископ Хосе Родріґес Карбальйо та Апостольський Нунцій в Боснії й Герцеговині архиєпископ Луїджі Пеццуто.
Новини з Ватикану 11:00 Неділя 0 95 Короткі біографії святих, яких Папа Франциск канонізує 15 травня В неділю, 15 травня 2022 року, Папа Франциск відслужить на площі Святого Петра у Ватикані Святу Месу, на початку якої проголосить святими Католицької Церкви десятьох блаженних. Пропонуємо вашій увазі їх короткі біографічні довідки.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.