Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ватикан: мінімальна присутність персоналу в офісах і віддалена праця
09:07 Четвер 0 99
26-03-2020, 09:07

Ватикан: мінімальна присутність персоналу в офісах і віддалена праця

Ватиканський прес-центр інформує, що з метою запобігання поширенню вірусу, Ватиканські установи звели до мінімуму присутність персоналу в офісах, запровадивши дистанційну працю.
Про це пише Vatican News.

У заяві Ватиканського прес-центру, оприлюдненій 24 березня 2020 року, зазначається, що виконуючи розпорядження, прийняті 11 березня 2020 року, для того, аби запобігти подальшому поширенню захворювання Covid-19, але, не припиняючи свою діяльність, Апостольський Престол доручив очільникам Дикастерій «завдання й надалі забезпечувати суттєві служіння Вселенській Церкві», залучаючи до праці в офісах мінімальну кількість працівників і запроваджуючи, наскільки це можливо, дистанційну працю. 

В комюніке також підкреслюється, що у випадку контакту працівників Святого Престолу чи громадян міста-держави Ватикану із зараженою коронавірусом людиною, Ватиканська Дирекція охорони здоров'я та гігієни запровадила протокол для негайного повідомлення випадків управлінню охорони здоров’я за місцем проживання та адміністрації держави-міста Ватикану.

В наступній заяві, відповідаючи на запитання журналістів, директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні зазначив, що на даний момент у Ватикані підтверджено чотири випадки зараження коронавірусом: окрім першого, про який вже було повідомлено раніше, мова йде про одного працівника Бюро товарів та двох працівників Ватиканських Музеїв. Всі четверо почали перебування в ізоляції, яка триває вже понад 14 днів, ще перед тим, як отримали позитивний результат тестів на коронавірус. Деякі з них перебувають на лікуванні в італійських лікарнях, інші – в ізоляції у власних помешканнях. 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 12:11 Субота 0 184 Папа: Нехай же ніхто не зловживає цим періодом болю для власної вигоди Під час ранкової Святої Меси в суботу Святіший Отець підніс молитву за те, щоби Господь дарував нам чесне сумління, аби завжди чинити лише добро в цей важкий період, а в проповіді звернув увагу на те, що наші великі гріхи і падіння завжди починаються з маленької спокуси, що веде до самовиправдання.