Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відома дата беатифікації архієпископа Фултона Шіна
11:41 Вівторок 0 126
19-11-2019, 11:41

Відома дата беатифікації архієпископа Фултона Шіна

Відомий американський проповідник, публіцист та письменник вже до кінця цього року буде проголошений блаженним.  
Слуга Божий архієпископ Фултон Шін (1895-1979) непересічна людина свого часу. Він прославився палкими проповідями та євангелізацією через медіа. Він завжди підкреслював, що його місією є проповідування про Ісуса Христа, а не популярність. Завдяки палким промовам та проповідям багато людей пережили навернення. Архієпископ любив повторювати: "правда є правдою, навіть якщо ніхто у неї не вірить; помилка є помилкою, навіть якщо всі вірять у неї". Помер 1979 року у каплиці перед Пресвятими Дарами. У 2002 році відкрився його беатифікаційний процес.  

Вищезгаданий процес вдалося завершити через чудо, яке сталося за заступництвом Слуги Божого. У рідній місцевості архієпископа, місті Піорія штату Іллінойс, у 2010 році народився хлопчик, якого одразу після пологів визнали мертвим. Протягом годинної реанімації він не подавав жодних ознак життя. Мати згадувала, як чекаючи на швидку, разом із чоловіком охрестили дитину іменами Джеймс Фултон, а потім під час реанімації молилась за заступництвом архієпископа. Хлопець ожив у момент, коли медики мали виписати акт смерті, і був цілковито здоровий. За чотири роки спеціальна медична комісія визнала наднатуральний характер цієї ситуації. У липні цього року Папа Франциск видав декрет про беатифікацію Фултона Шіна. 

Святкова Літургія відбудеться 21 грудня 2019 року у катедрі Пресвятої Діви Марії Непорочно Зачатої у Піорії, де сто років тому Шін отримав свячення пресвітерату.         

За матеріалами Aleteia, Abpsheen


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 15:09 Субота 0 91 Католицька принцеса захищає культуру життя та критикує Західний світ Принцеса Глорія фон Турн-і-Таксі – католицька мислителька, бізнес-леді, меценат та художниця – виступила з бурхливою промовою у Будапешті на тему визначення прав людини, що базуються на християнських цінностях та про те, як ці права зазнають атак на Заході сьогодні.