Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Католики з баптистами виступили за порятунок сім`ї
16:40 Середа 0 100
30-10-2019, 16:40

Католики з баптистами виступили за порятунок сім`ї

Спільна кампанія католицької дієцезії та баптистів з відновлення сім’ї скоротила кількість розлучень на 20%. У Джексонвіллі, штат Флорида, сталося щось безпрецедентне. Баптистська асоціація Джексонвілля і місцеві католики об’єднали свої зусилля, щоби стати спонсорами великої програми освіти та зміцнення шлюбів в окрузі Дувал.


Протягом трьох років організація «Ініціатива ‘культура свободи’» (COFI) працювала з 50 протестантськими і католицькими церквами, і більше 40 місцевими некомерційними організаціями, щоб охопити близько 50 000 чоловік в Джексонвіллі. Томмі і Сандра Девіс – одна з пар в Джексонвіллі, чий шлюб був врятований в результаті кампанії. Томмі каже, що він був «на 99 відсотків поза шлюбом», коли консультант Live the Life, головного некомерційного партнера COFI, переконав його і його дружину взяти участь у подружньому заході Hope Weekend. «Ці вихідні не просто врятували наш шлюб, – говорить Сандра. – Це змінило наше життя».

З 2016 по 2018 рік, коли кампанія йшла повним ходом, рівень розлучень в окрузі Дувал впав більш ніж на 20%, що значно більше, ніж в Сполучених Штатах в цілому. Вчені не можуть остаточно прийти до висновку, що саме ця кампанія призвела до зменшення кількості розлучень в Джексонвіллі, але були вражені, що підвищення стабільності сімей в Джексонвіллі за роки «Ініціативи ‘культура свободи’» було більше, ніж збільшення стабільності сімей, яке спостерігалося в переважній більшості інших великих округів в Сполучених Штатах». У період з 2016 по 2018 роки в кампанії щороку брали участь більше 11 000 чоловік. Одним з головних чинників успіху в Джексонвіллі було використання реклами, яка включала в себе рекламні щити, світські і релігійні радіопередачі, і спеціальний веб-сайт кампанії.

«Ми намагалися донести до людей ідею про те, наскільки важливо інвестувати у свій шлюб на будь-якому етапі відносин, – пояснює Денніс Стойка, голова Live the Life. – Ми постійно говорили парам, що ніколи не буває занадто рано або занадто пізно приймати участь в програмі, щоби зміцнити свій шлюб».

Згадана ініціатива містить у собі унікальні можливості для підтримки і оздоровлення шлюбів: надавати парам чітке бачення того, яким шлюб може і повинен бути; підтримувати пари через програми і відносини; навчати здоровим навичкам шлюбу і заохочувати це. Серед програм були нічні побачення і уїк-енди для пар. Життя і шлюби в Джексонвіллі продовжують трансформуватися завдяки постійним зусиллям церков і некомерційних проектів.

В Україні активно розвивається Спільнота подружжів у кризі "Сихар", що покликана допомогти подружжям на будь-якому етапі їхнього життя допомогти переживати кризові ситуації та врятувати шлюб, який є сакраментальним союзом з Богом. 

Джерело: Родина

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 16:23 Четвер 0 125 Відбулася зустріч Міністра закордонних справ України та Секретаря з міждержавних відносин Апостольського Престолу У рамках участі делегації України у 26-му засіданні Ради Міністрів закордонних справ ОБСЄ Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко зустрівся із Секретарем з міждержавних відносин Апостольського Престолу Полом Річардом Галлахером.