Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Президент Польщі - за захист життя!
15:07 Середа 0 301
30-10-2019, 15:07

Президент Польщі - за захист життя!

Президент Польщі Анджей Дуда оголосив, що якщо отримає законопроект про скасування євгенічного аборту, він підпише його без вагань. Він підкреслив, що його позиція в цьому питанні чітка і незмінна. “Я – за захист життя”, – сказав він.


Під час розмови на телеканалі TV Trwam і “Радіо Марія” президента Анджея Дуду запитали про його ставлення до законів, що забороняють євгенічний аборт. Анджей Дуда нагадав, що раніше він брав участь у пролайф та сімейних маршах і є прихильником захисту життя. Він підкреслив, що його думка щодо абортів незмінна.

“Сьогодні я маю цю специфічну роль, якою є роль і служба Президента Республіки Польща, і я повинен дивитися на державу та суспільство в цілому, тому що це мій обов’язок, але я також маю свої переконання. Я впевнений, що підтримка сім’ї, підтримка розвитку дітей та створення найкращої демографічної ситуації є найважливішим завданням державної влади. З цієї точки зору, захист життя є одним з дуже, дуже важливих елементів”, – заявив Анджей Дуда в інтерв’ю на телеканалі TV Trwam і “Радіо Марія”.

Президент також відповів на питання про т.зв. проект “Веселкова п’ятниця”, який був запланований у багатьох польських школах на 25 жовтня. Метою кампанії є підтримка ЛГБТ-спільноти та ознайомлення молоді в початкових та середніх школах з її ідеями.

“Сім’я – це абсолютна основа суспільства. Не буде родини, родина буде знищена – не буде нації, не буде Польщі. Тож мені зрозуміло, що родина має принципове значення і повинна підтримуватися, вона заслуговує такого всебічного захисту від держави”, – наголосив президент.

Нагадаємо, що заяву на перевірку конституційності закону єввгенічного аборту депутати PiS подали до Конституційного трибуналу майже два роки тому. На жаль, Суд досі не виніс рішення у цій справі. Є багато ознак того, що через початок нового парламентського терміну пропозиція буде скасована.

Варто додати, що в четвер політики Конфедерації оголосили, що якщо Конституційний трибунал відхилить заявку, подану в 2017 році, вони незабаром подадуть аналогічну заявку. 

Євгенічний аборт (селективний) виконується з метою запобіганню народженню дитини з генетичними відхиленнями. Згідно з прихильною цьому виду абортів ідеологією, лише здорові та сильні особистості мають право на життя і корисні для суспільства. Таке бачення можемо прослідкувати у реалізованій під час Другої світової війни політиці расизму.    

Джерело: Родина

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий