Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
09:31 Четвер 0 125
31-10-2019, 09:31

Ти важлива! Віриш?

Від 25 до 27 жовтня 2019 р. в м. Бердичеві відбулися реколекції під назвою «Ти важлива».
Товаришував нам о. Олег Жарук, ректор Інституту богословських наук у м. Городку. У заході взяли участь десять парафіянок із Бердичева, Полонного, Житомира. Цей час був насичений, благословенний, сповнений приємних несподіванок. Проводилися рiзнi зустрічі, якi допомогли дiвчатам відкрити, що вони дуже важливі Богові, Церкві, суспільству.


Дякуючи с. Софії Циран SCM, учасниці вивчали правила етикету, пізнавали секрети кулінарії та просто спілкувалися, знаходячи відповіді на свої питання. Наталя Столяр допомогла дівчатам розкрити свою важливість і краще пізнати самих себе. Отець Олег у своїх роздумах заохочував присутніх сказати собі: «Я улюблена Божа дочка». «Ти улюблена Богом, – продовжив отець. Господь дає Тобі свою любов, чекає відповідальності і дає завдання».


На прикладі Сандри Сабатіні, яку незабаром беатифікують, о. Олег розкрив важливі моменти у житті кожної особи, про які треба пам’ятати:

1. Час для себе. Слід робити те, що ти любиш. Це допомагає розвиватися і відкривати свою важливість.

2. Час для Бога. Це особливий час. Бажання бути близько до Бога. Духовне життя дуже важливе, бо формує душу.

3. Сумлінність у праці і обов’язках. Добре вчитися, щоб пізніше можна було служити людям. Важливим аспектом нашого життя є служіння.

Часто ставте собі запитання: Що Бог хоче від мене? Світ потребує святих.


Великою несподіванкою для всіх була зустріч з о. Олександром Халаїмом, духовним отцем семінарії в м. Городку, який поділився з присутніми свідченням свого життя та цінностями, які важливі для нього, а також підкреслив, щоб дівчата завжди пам’ятали, що вони є улюбленими Богом. Також отці відповідали на питання, які цікавили учасниць. Велика подяка Господові Богу за Його благодаті, опіку та Боже Провидіння. Нехай Господь буде прославлений у всьому.


Ось декілька свідчень учасниць із пережитих ними реколекцій.

Яна Антоневська з Бердичева подала своє свідчення у віршованій формі:

Бердичiв. Сестри гоноратки,
Ті, що на Чуднівській живуть,
Запрошували всіх дівчаток
На реколекції прибуть.

Отець Олег прибув здалека,
Щоб конференцію сказати.
Що буть важливою нелегко,
Що треба Богу довіряти.

Твої усмішка, погляд, мова,
Усе, що маєш в собі ти,
Це все важливе є для Бога,
Це все не є для марноти.

Ти не засмучуйся, не треба.
Є ті, кому ти дорога.
Ти була створена для неба,
Тому і путь ця нелегка.

Сестра Софiя готувала
Нам вишуканi страви
Та етикету научала.
Ох! Нелегка ця справа.

Обов’язковим по порядку
В нас був веселий вечір.
Уже не було там порядку,
Бо розважались цілий вечір.

Але також в малій капличці,
Де нас завжди чекав Ісус,
Йому ми довіряли таємниці,
Що в серці нашому живуть.

Нас Бог зібрав невипадково
У цьому місці і в цей час.
Він приготував нам дорогу,
І Він завжди чекає нас.

Свідчення від Анжели Корнійчук з Житомира:

На цих реколекціях мені все дуже сподобалось! Насамперед, дружня домашня атмосфера – це ще одна можливість для перебування з Богом. Готують сестри дуже смачно (навіть нас навчили). З конференцій отця Олега ми багато дізналися нового, а спілкування у форматі «запитання–відповідь» мені особливо сподобалось, тому що в мене було найбільше запитань, які давно турбували. Дякую за те, що дали на них відповіді. Тому я дуже вдячна всім, хто проводив ці реколекції, та раджу всім приїхати та віддати цей час Богові!

Свідчення Аліни Кравчук з Полонного:

Слава Ісусу Христу!Реколекції мені дуже сподобались. Ми розглядали дуже цікаву тему «Ти важлива», котра актуальна для сучасної молоді, адже зараз є великий ризик стати жертвою булінгу. На реколекціях я впевнилась, що я важлива для багатьох людей і потрібно жити для них, щоб не розчаровувати їх. Найголовніше, що я зрозуміла, що які б я не робила помилки, Бог мені пробачить і буде завжди любити мене, адже я улюблена Його дочка. Велика подяка за ці проведені реколекції і повністю розкриту тему «Ти важлива». Я буду намагатись застосовувати усі здобуті знання в своєму житті. Можу з упевненістю сказати, що ці реколекції не пройшли даремно.

Сестра Зита Врона SCM

Сестри гоноратки 
Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий