Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » З Марією за руку: шлях вдосконалення стосунків з Богородицею
17:30 Понеділок 0 126
21-10-2019, 17:30

З Марією за руку: шлях вдосконалення стосунків з Богородицею

Постійно вдосконалюю стосунки з Матір’ю Бога і моєю Матір’ю — Пресвятою Дівою Марією. Особливим знаменням та зміцненням цих стосунків для мене є молитва Розарію.

Вже від дитинства я зростав у марійній побожності, бо походжу з парафії м. Мурафа, яка присвячена Її Непорочному Зачаттю. Кожне марійне свято відзначалося та відзначається з особливою увагою, а молитва Розарію є важливою для багатьох вірян.
Пам’ятаю, що будучи дитиною та дивлячись, як мої рідні моляться Розарій, я також забажав навчитися цієї молитви. В храмі, під час мандрівок ікони у домівки парафіян та за інших нагод, обов’язково лунала молитва Розарію. Вона, немов, викарбувалася у моєму серці і стала ще ближчою, особливо коли я вступив до чернечого згромадження присвяченого Богородиці – Місіонерів Облатів Марії Непорочної. У нашому Згромадженні кожен облат є заохочений, щоб щоденно молитися Розарій. Тому ця молитва поступово, немов, входила в мою кров, стаючи невід’ємною частиною щоденних молитов. Якщо з якоїсь причини не помолюся Розарій, то відчуваю тоді, що забракло чогось важливого.

Звичайно, ця молитва не завжди була і є легкою для мене. Повторення тих самих слів молитви може втомлювати, приходить розсіяння і не завжди є бажання молитися. Але я переконаний, що якщо я вірний, якщо попри все це, не відмовляюся, але триваю на молитві, то вона принесе свої плоди.
Постійно вчуся цієї молитви, хоч стільки разів її молився. Відчуваю, що постійно потребую вдосконалювати стосунки з Марією, а найкращим засобом для цього, є молитва Розарію.

Отець Олександр Зелінський ОМІ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий