Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Нова амбулаторія від Папи Франциска для бідних і паломників
14:56 Неділя 0 900
23-12-2018, 14:56

Нова амбулаторія від Папи Франциска для бідних і паломників

Напередодні Різдва безхатченки й бідні отримали особливий подарунок від Папи Франицска – медичну амбулаторію біля площі святого Петра. Вона також послужить паломникам під час папських аудієнцій.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Для потреб амбулаторії переоблаштовали колишнє відділення Ватиканської пошти. Проектні та ремонтні роботи виконали спеціалісти Губернаторства Держави-Міста Ватикан, зокрема Дирекції медичних послуг. Комплекс складається з трьох медичних кабінетів, адміністративного приміщення, туалетних кімнат і залу очікування. Кабінети оснащені засобами для надання первинної медичної допомоги й деякими засобами діагностики.

Амбулаторія буде приймати хворих три дні протягом тижня – у понеділок, четвер і суботу. В інші дні вона діятиме напоготові для надання невідкладної допомоги паломникам під час аудієнцій та зустрічей, які Його Святість проводить на площі святого Петра, чи богослужінь у базиліці.

Служитимуть у новій амбулаторії лікарі-волонтери й медперсонал Святого Престолу й римського університету «Tor Vergata», волонтери з товариства «Солідарна медицина». Крім того, в амбулаторії відбуватимуться стажування для студентів та інтернів факультету Медицини університету «Tor Vergata».
Новини з Ватикану 13:01 Понеділок 0 74 Папа до молоді: вчитися від святих Напередодні проголошення святими 10 блаженних, двоє з яких пов’язані із дієцезією Вів’є, Папа Франциск прийняв молодь з цієї французької церковної територіальної одиниці, яка прибула до Риму для участь в урочистості.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.