Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
13:00 Субота 0 893
3-11-2018, 13:00

Реколекції «Celle di Cortone»

З 26 до 28 жовтня 2018 року представники Францисканської молоді зі всієї України переживали реколекції «Celle di Cortone», які відбувались у Києві при парафії Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви.
Під час духовних вправ, що зосереджувалися на християнській антропології, учасники мали можливість наново відкрити для себе тему сотворення людини на Божі образ і подобу.


У реколекціях узяли участь представники Францисканської молоді Києва, Вінниці, Дніпра, Львова, Красилова, Дунаєвець, Хмельницького, Шаровечок і Кропивницького. Загалом було 67 осіб із ФМ та духовні асистенти: брат Ігор Мулярський OFMCap, духовний асистент ТНР; брат Сергій Воронюк OFMCap , відповідальний (референт) за формацію ФМ-Тау, який і попровадив реколекції; брат Марек Лісовський OFMCap, духовний асистент спільноти Дніпра; Юрій Бойко, братерський аніматор ТНР. 

Особливістю також була присутність трьох братів-капуцинів з Білорусі.


Під час реколекцій 6 осіб склали чи оновили свої присяги у спільноті ФМ. Богу подяка в наших молитвах за цих людей.


На закінчення реколецій відбулася зустріч із представниками Християнської служби порятунку. Служителі ХСП розказали про діяльність організації на Донбасі й не тільки. Особливу увагу звернули на пролайфівський рух «Гладіатори життя».

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.