Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Не будьмо болем для Матері». Центральні відпустові урочистості у базиліці Матері Божої Страждальної в місцевості Ліманова
16:09 Понеділок 0 619
18-09-2017, 16:09

«Не будьмо болем для Матері». Центральні відпустові урочистості у базиліці Матері Божої Страждальної в місцевості Ліманова

У неділю 17 вересня, головну відпустову урочистість на честь Лімановської Владичиці очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький. Гасло цьогорічного відпусту на честь Матері Божої Страждальної – «Маріє! У труднощах і турботах усі ми поспішаємо щоб в Твої руки віддати нашу долю».

Але, як зауважив о. Вєслав Пйотровскі хранитель лімановської базиліки, Матір Божа, котра обрала свій трон в Лімановей і як Матір вислуховує благання своїх вірних, хоче також і щоб Її слухали. Тому ми повинні слухати те, що Вона говорила у Фатімі, Люрді, Ґєтшвальді, Кібего та інших місцях, щоб сповнити Її заповіт.

Так само архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит львівський, котрий очолив центральну відпустову урочистість на честь Лімановської Матері Божої Страждальної взяв численно зібраних вірних до Фатіми. – Це ми сьогодні маємо зайняти місце святих Франсіску та Гіацинти та с. Луції. На нас лежить обовязок та відповідальність не лише пізнати Фатіму, але хх реалізувати – говорив у Лімановей митрополит Львівський.

Також він просив, щоб ми не були болем для Матері, щоб ми не ранили Божого Серця і щоб ми брали в руки розарій, молилися про прощення за за свої гріхи та цілого світу. – Прошу чинити покуту в намірах миру в світі та Україні. Бачимо, як нас торкається хвиля тероризму, як у багатьох місцях точиться війна. Ми християни маємо обовязок боротися зі злом – говорив Митрополит Мокшицький.

Розповідав він також про страждання людей в Україні через військові дії, а в контексті обвялень у Фатімі довголітній секретар Йоана Павла ІІ, не міг не згадати про папу, котрий був вибраний і повязаний з Фатімським посланням через замах 13 травня 1981 року. Коли Святійший Отець в першу річницю після замаху подався до Фатіми і посвятив світ Непорочному Серцю Марії, то жертвував кулю витягнуту з його тіла. – Вона ідельно пасувала до діаметру отвору залишеного для земної кулі, що мала бути розміщена в короні. Ювелір сказав нам, що це вільне місце залишене у 1942 році і заповнене кулею через 40 років до сьогодні справляє враження на членів сімї ювеліра. Вони були дуже здивовані, що отвір ідеально пасує до кулі – згадував арх. Мечислав Мокшицький.

На відпустовій урочистості в Лімановей численно згромадилися вірні з терену тарновської дієцезії, а також з інших місцевостей.

Прикрасив Літургію гурт «Kanaan» з Ліманової, яким диригує Славомір Шимоха, та оркестр «Echo Podhala» під батутою лімановського органіста Марка Міхаліка.Джерело - Львівська архідієезія


По темі:

Центральна урочистість Ювілейного Фатімського Року в Одесько-Сімферопольській дієцезії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий