Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Програма богослужінь і подорожей Папи на літо
11:52 Середа 0 1 000
30-05-2018, 11:52

Програма богослужінь і подорожей Папи на літо

У Ватикані оприлюднено програму богослужінь і подорожей Папа Франциска на червень, липень і серпень. У ній – дві міжнародні подорожі й одна в Італії з міжнародним аспектом, Меси в Остії та на площі Святого Петра і консисторія з нагоди введення в сан нових кардиналів.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У першу неділю літа (3 червня) Папа як єпископ Рима відслужить Месу з нагоди урочистості Найсвятіших Христових Тіла і Крові в парафії святої Моніки та очолить процесійну ходу з Пресвятими Дарами до храму Пресвятої Богородиці ді Бонарія в містечку Остія, що належить до агломерації Рима й, відповідно, до Римської дієцезії.

У четвер, 21 червня, Понтифік відвідає Женеву, де візьме участь у святкуванні 70-річчя Всесвітньої Ради Церков і відслужить Месу для місцевих католиків. Через тиждень, 28 червня, він проведе в базиліці святого Петра у Ватикані прилюдну консисторію з уведенням у сан нових кардиналів, разом із якими наступного дня (29 червня) відслужить Месу на площі святого Петра з нагоди урочистості святих Петра і Павла, поблагословивши паллії для нових Митрополитів.

Протягом липня й серпня Папа зазвичай не проводить жодних прилюдних заходів, крім недільної молитви «Ангел Господній» з вікна Апостольського палацу й загальних аудієнцій у серпні. Але цього року на ці місяці заплановані дві подорожі. На суботу, 7 липня, Понтифік запросив до Барі на півдні Італії провідників близькосхідних Церков, аби разом помолитися за мир в регіоні. В останні суботу й неділю літа (25-26 серпня) він перебуватиме в Дубліні, столиці Ірландії, де приєднається до учасників ХІ Всесвітньої зустрічі сімей.

За темою:
Папа Франциск: Молитва – перше «місійне діло», доступне кожному
Папа: Суть християнської радості не в «солодкому житті», а в мирі
Папа: Споглядання Пресвятої Трійці – це споглядання Бога-Любові
Новини з Ватикану 13:30 Неділя 0 223 Папа: Господь не дозволить, щоб останнє слово було за пітьмою У другу неділю Великого Посту Святіший Отець нагадав про те, що допомогою на дорозі віри та життя, на якій не бракує періодів пітьми, є Боже світло, яке ми, у свою чергу, покликані не затримувати для себе, але нести своїм ближнім.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.