Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 25-річчя парафії св. Анни в Малині
17:16 П'ятниця 0 1 408
28-07-2017, 17:16

25-річчя парафії св. Анни в Малині

26 липня в спомин св. Анни покровительки храму, малинська парафія святкувала свій ювілей.
Бо 25 років тому парафіяни разом зі священиком о. Володимиром Лозінським отримали назад свою святиню, перетворену тодішньою владою у спортивний зал. За ці роки парафія пережила немало. Відбудова та віднова храму, відродження віри. В парафії працювало багато священиків, кожен з яких намагався віддати всі свої дари і таланти цим людям.
Двоє з тих настоятелів вже відійшли до Господа по нагороду – о. Володимир Лозінський OFMConv та о. Фелікс Свінціцький. За ці роки багато дітей прийняло в храмі Перше Причастя, багато люблячих сердець об’єднались в одну родину в Таїнстві шлюбу, сотні людей могли отримати Дар Божого побачення у Таїнстві сповіді. Створились власні традиції, такі як паломництво з Малина до Бердичева і багато іншого.До цього дня парафія разом з настоятелем о. Кшиштофом Дулємбою готувалась дуже довго і напружено. Відновлення храму та встановлення нового вівтаря – мобілізувало всю парафію до допомоги. В спомин св. Анни парафію відвідав єпископ Віталій Кривицький, який очолив Святу Месу у співслужінні з деканом о. Анатолієм Монжиєвським, з настоятелем о. Кшиштофом Дулємбою та о. Матеушом Адамскім.
В молитві вірних парафіяни молились за всіх тих, хто спричинився до відбудови та віднови храму - за священиків, сестер- монахинь та парафіян, які вклали свої зусилля і серце для парафії.Після проповіді єпископ Віталій освятив новий вівтар, який буде служити спільноті.На завершення Святої Меси було виставлення Пресвятих Дарів та літанія до св. Анни і молитва за всіх тих, хто за 25 років присвячував себе малинській парафії, і тих хто ще буде служити в парафії. Парафія – це не тільки храм, а й люди, які віддано служать в парафії та вважають цю парафію «своєю». Нехай добрий Господь благословить та винагороджує всім тим, хто відновлює цю парафію своїм служінням.
Джерело: Київсько-Житомирська дієцезія
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.