Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Завершилося XV Паломництво миру і поєднання до санктуарію Матері Божої Більшівецької
11:41 Вівторок 0 247
11-07-2017, 11:41

Завершилося XV Паломництво миру і поєднання до санктуарію Матері Божої Більшівецької

На Святій Месі зібралися священики нашої дієцезії, які разом із паломниками зі своїх парафій прибули у прощі, щоб дякувати Богові за всі дари та просити Його про переміну свого життя в дусі Євангелія Ісуса Христа.
Від 5 по 9 липня тривало XV Паломництво миру і поєднання до Санктуарію Матері Божої Більшівецької, яке щороку організовують отці-францисканці. За ці кілька днів паломники різного віку подолали понад 100 кілометрів.
Тема цьогорічного паломництва – «Величає душа моя Господа: таємниця Діви Марії, яку потрібно відкрити, прийняти і нею жити».
Ця проща має вимір не лише покути, а й великої молитви за мир та єдність, за навернення нашої країни і нашого народу, щоб ми насправді жили словом Божим і Божими заповідями.

Світлини: Jan Halas
Джерело - Львівська архідієцезія

По темі:
Летичів: урочистість Пресвятої Богородиці очолив архієпископ Мечислав Мокшицький
Посвячення нової Каплиці «Святої Родини» в будинку Сестер Францисканок Родини Марії у Бібрці
Архієпископ Мокшицький на Ясній Горі: перемагати зло добром

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).